Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mennyi idő...

Mitől lehet ez? Mennyi idő alatt lehet ezt visszafogyni?

Figyelt kérdés

Sportolok minden nap. 1,5 órát szoktam futni, kocogni. Most karácsonyi dömping alatt nagyon sok édességet, csokit ettem. (tényleg annyit, mint egy ló) és sajnos feljött rám 1 kg. Ez most így lófittynek tűnik, de ezt az 1 kg-ot még előtte eléggé nehezen adtam le.


Tudom, hogy az én hibám ez, de most arra lennék kíváncsi hogy ez az 1kg most zsír lehet vagy víz?


Mindig reggel méretkezek wc után. Tegnap reggel 64,5 kg voltam, ma reggel (wc után!!) 65,6 kg lettem. (170 cm vagyok)


JA!! És a másik kérdésem meg az lenne, hogy a napokban basszus tök szép volt a bőröm s tegnap estére zabáltam be ugye ezekből a lomokból és este tök pattanásos lettem meg csúnya vagyok. Most reggel is úgy nézek ki, mint egy tinédzser. (27 éves vagyok amúgy és lány.) Ezt okozhatta a sok cukor?? (Menzesz előtt nem állok.)


Azt tudom, hogy tegnap eléggé elszálltam a kajával.


Vissza akarom fogyni ezt nagyon gyorsan.


Amúgy csak most karácsonykor ettem ilyen ételeket, a többi napban húson és zöldségen, tejterméken élek és nem is kívánok más ételt. Liszteset egyáltalán nem eszem hétköznap. Ez csak karácsonykor esett meg.


2011. dec. 31. 08:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Hogyan kompenzáljam ezeket a bajokat? Úgy gondoltam, hogy ma még -mivel hogy szilveszter van- bele fog nekem férni egy jó kis kajálás és ivászat, de most már ezek után meg kell hogy gondoljam. Most beijedtem, mert megcsúnyultam. Ma amúgy este sült pulykaszárny lesz a kaja. Nekem nem kell sok ital, hogy berúgjak azaz hogy jó hangulatom legyen. Szóval ha megeszek egy pulykaszárnyat (300-400g) és megiszok egy üveg bort, akkor az jó? :DDDDDDDDDDDD


Sütiről lemondtam.

2011. dec. 31. 08:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Köretet kihagytam: főtt gomba és ráreszelve káposzta. (ezt nagyon szeretem)
2011. dec. 31. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ennek mi értelme?? napi 2-3 kérdést írsz ki, hogy így nem tudsz fogyni, úgy eleged van, hát nem vagy természeti csoda! ezért nem tudsz fogyni, mert melléeszel... másrészt 27 évesen lehetne több eszed, és tudhatnád, hogy napi 2-3 kilót lazán ingadozhat a testsúly. én tegnap reggel 68,1 voltam, ma 68,9. nem fogom felvágni az ereimet, mert akkor mi a f*sz van? még mindig jó rám a szilveszteri ruha.


kicsit önállósodhatnál már, a diéta nem abból áll, h anonim embereknek rinyálunk naphosszat a súlyunkról. Fussál, az teljesen oké, ilyenkor meg dobd el a mérleget, most vagy diétázz 2 ünnep közt és akkor megoldódik a problémád, vagy hagyd a pcsába erre a pár napra (amit megértek, mert én is ezt teszem), de akkor könyörgöm ne idegesítsd már magad meg minket is ezekkel az ostoba problémákkal!


egyébként pattanás: ha olajosat eszel, számíts rá. igyál sok vizet, egyél egészségesen holnaptól és elmúlik. ma este meg alapozó + korrektor.

2011. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs mérlegem, de az ünnepeket a szüleimnél töltöm, és itt én is minden reggel megmérem magam. Nem normális dolog, tudom, de ez van. És elárulom neked, december 26án pontosan 2 kilóval mutatott többet a mérleg, mint két nappal előtte. Bepánikoltam, de az a két kiló azóta már majdnem teljesen el is tűnt, pedig nem csináltam semmi extrát, annyi, hogy azóta elfogyott a süti, így nem nasizok annyit.

Egyébként pedig, ha a tükörbe benézek, nem látszik semmi különbség, és bár tudom, hogy nehéz, de te is inkább a tükörnek higgy, ne a mérlegnek!

2011. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pattanásos lettem,viszont én tudom az okát a diósbejgli,sajna nem bírom az olajos magokat és tiszta pattanásos leszek tőlük.


Én eddig 2kilóval vagyok több az ünnepek óta,meg számítok plusz 1kilóra mert azért csak szilveszter meg újév lesz,és nem utasítok vissza semmit,túlvagyok már több csomag szaloncukron,megannyi süteményen,oldalas,bejglik,rétesek,csokoládék...stb

Na és?Januártól visszafogom magam és pikk pakk lemegy az a 3kg,bár szerencsére még annak sem muszáj mert most vagyok 170/54-55kg.


Meg amúgy is tél van pár kiló nem is látszik,nyárra viszont lehet szálkásítani keményen :)


Szóval,jó étvágyat az újjévi menühöz és B.Ú.É.K.!!

2011. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy eddig én is egészségesen étkeztem, és most karácsonykor zabáltam a cukrot meg a zsírt, erre én is tiszta pattanás lettem. Anyu amikor meglátott így megszólalt:"hogy kirügyeztél:)" XDD
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!