Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, mit ajánlanáto...

14 éves vagyok, mit ajánlanátok, hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 170 cm, és 69-70 kg. Szeretnék egy kicsit(már nem is tudom, hogy fogalmazzak, mert annyi mindenkit leoffoltak itt emiatt:D) fogyni. Hurkás a hasam, és a derekam, és azt szeretném eltüntetni. Mit ajánlanátok? Tornázzak, e mellett próbáljam kerülni a hizlalóbb ételeket? Köszönöm! És milyen tornát ajánlanátok, esetleg videót linkelnétek róla?! És milyen ételeket kerüljek mindenképp (sültkrumpli, fehér kenyér ... ) Köszönöm! 14/L
2011. dec. 31. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tom beválik e mindenkinél. nyilván ne tömd magad csipszel meg táblaszám csokival.,meg hamburgerhegyekkel. ez az alap. én 25 vagyok de 78-ról adtam le 8 kilot ugy hogy sokszor ettem keveset. nem ettem magam sose tele,de nem mondtam le semmiröl amit szeretek és még csokit is ettem. mozogni nem sokat mozgok. nekem ennyi kell. lehet neked más de érdemes kiprobálni. a torna persze sosem árt. tornatippet nem tudok annyi van.
2011. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Az üdítőről már lemondtam, most ez megszakadt, ahogy jött a kari. :( De a suliba már nem szoktam hordani. A vajat is kezdem hanyagolni, anélkül sokkal finomabb a szendvics. Próbálok mozogni is, 3-4 naponta egy fél óra torna. Tudom, nem valami sok, de jobb mint a semmi. Emelett heti 2x van tesim. Az édességeket próbálom korlátozni, esti evéseket is hanyagolni. Csak az a rossz, hogyha suliidőben 4, 5-től tanulok 7-ig, akkor csak fél 8 fele tudok "vacsizni". Na, majd változtatok. :) Köszi a válaszod. :):)
2011. dec. 31. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ne aggodj ha karácsony van vagy szülinap és sütihegyek akkor én se tartom be,nehogymár XD de januártol visszafogom magam megint:))))

mellesleg én még nem alszom 8kor, inkább 10kor de ha hatkor ennék utoljára éhen is halnék hajnalra. amugyis gyomorégös vagyok. én simán eszek 9kor is általában. mondom. semmiröl nem mondok le csak mértékkel eszem:)

mondjuk üditöt nem iszom tinikorom ota. sokat ittam de a gyomrom nem birja már a sok savat. d enem is tesz jot a fogaknak sem.

ja és igyál sokat. két liter naponta!

2011. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is olyan 10kor szoktam elaludni kb. :) Oké, majd a 2 litert betartom. :)
2011. dec. 31. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egyél egészségesen, mértékkel, és eddz sokat?

(kérdésnek tűnik, valójában ennyit kell tenned, nem kérdezem, javaslom.)

2011. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RockyCellar válasza:
100%

Szerintem tök mindegy miket eszel csak módjával kell fogyasztani és ha lehet akkor a lehető legtöbbet kell mozogni (sport, munka).

Én is így vagyok 195cm 102kg, sok lány is mondta már nagyon jól nézek ki pedig magamnak nem is tetszem, de ha ők mondják akkor jó. Nekik tapasztalatom szerint jobban bejön a mackós test.

19/F

2012. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én helyettesíttem pár ételt, és magam is meglepődtem hogy ennyin múlott az egész és régen mennyi szemét kaját ettem(ételre nem mondunk ilyet de akkor is)

zsíros tejföl helyett-natur joghurt, kefír

zsíros sjatok helyett-light sajtok(mozzarella, orda, cottage cheese, tolle, trapista stb)

zsírban sült krumpli helyett-sütőpapírban, főzve

zsírban sült nagy husok, kolbászok helyett-csirke, pulyka, sovány része a sertésnak, marhanak, máj (ezek elkészítve főzve, párolva, grillezve, sütőzacskóban sütve)

nagy zsíros pörköltek helyett-csirkepörkölt, tojás, borsó, máj, pulyka, soványabb részéből a sertésnak pörkölt, de úgyhogy több vízzel , hagymával, zöldségekkel, olivaolajon)

rizs,köles párolva

zöldségek nyersen, párolva pürének elkészítve

zöldségkrémlevesek, főzelékek sűrítve kefírrel magával

gyümölcskrémlevesek cukor nélkül, édes gyümölccsel, kefírrel

egytálételek:

paradicsomos húsgombóc főtt krumplival( a húsgombóc darált csirke, vagy pulykahús)

lecsó tojásosan rizzsel

paprikáskrumpli nem kolbásszal hanem főtt hússal

rizseshús sertés, csirke, pulykahúsból, nem zsírosan

leveseknek egytálételesbe gulyás, lencse pulykából, sovéyn sertésből

töltött zöldségek, hússal, hallal tojással

tésztákat inkább hanyagoltam néha ettem teljes kiőrlésű lisztől készültetett de inkább a rizst nyomtam meg helyette, de ha tészta volt akkor túrós-kapros, zöldség-husos szószos, bolognai, spenótos-sajtos-sonkás stb stb

mindenhez próbálok enni zöldséget vagy savanyúságot

olajos halkonzevr helyett-sima lében, tonhalsaláták

cukros müzli helyett zabpehely, zabkorpa

gyümölcs, zöldség több és főleg idény

kompót, befőtteket elhagytam helyett éncsinálom cukor nélkül, fahéjjal szegfűszeggel

fehér kenyér helyett korpás. rozs, teljes kiőrlésű, abonett, pászkaféleségek

tejszínt elhagytam

chips, rágcsák, ripok, sütik,csokik, ízesített tejtermékek elhagyva

én szoktam csinálni itthon sütit zabpehelyből, mézből, rizsből, kölesből, gyümölcsökből, túróból, kefírből, joghurtokból gyümölcsös, túrós, zabos kekszet, pitét stb

üdítőket elhagytam helyette víz, gyümölcsteák cukor nélkül

beiktattam az étrendembe a főtt tojást és a túrót is

2012. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

19/F: Hogyha a lányok azt mondják, hogy helyes vagy, akkor ne törődj vele, mennyit mutat a mérleg! :)


Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válaszodat, igazán jó ételeket írtál le. Köszi! :)

2012. jan. 1. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:

szívesen

próbáld ki az ételeket nagyon meg fogsz lepődni mennyi finomságot lehet készíteni zsír liszt és cukor nélkül is

19 fiúnak-magadj miatt, az egészséged miatt akarj fogyni ne a lányok miatt, igazából nekem is a mackósabb fiúk jönnek be, nem ezek a csőnadrágos 40 kilósak, az ilyen fiúk csak azért kellenek a csajoknak mert most ezt a trendi de maúgy egyik undorítóbb mint a másik

jaj a hideg is kirázott:D

ha mondják hogy helyes vagy hidd el nekik

amúgy meg az éretebb lányoknak meg inkább már az a fontosabb hogy udvaria, megbízható, figyelmes legyen :)

2012. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!