Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne a kalória-,...

Mennyi lenne a kalória-, fehérje-, zsír- és szénhidrátszükségletem, ha lassan de biztosan fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Lassú, értelmes fogyást szeretnék elérni, próbáltam számolni több internetes kalkulátorral, de nagyon eltérő eredményeket kaptam (pl. 900-tól 2200 kalóriáig).

Most kb. 83 kg vagyok, jelenleg súlyzós edzést tudnék végezni itthon, és ellipszis trénerem van (nincs most lehetőségem edzőterembe járni vagy pl. elmenni futni). Ez nem kifogás, hanem egyszerűen két gyerek és hosszú munkaidő mellett nincs rá időm - és pénzem sem.


2012. jan. 1. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennek a kalóriaértékében bízhatsz, de tényleg.

A zsírértéket is betarthatod.

Viszont a szénhidrát-fehérje arányt, amit megad, egy kicsit nyomd át a fehérje javára.

(Nekem csak 1 gyerek van, de nekem sincs nagyon lehetőségem mozgásra szobabiciklin és itthoni tornán kívül, de tavaly óta 14 kg-ot fogytam.)

2012. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnézem.
2012. jan. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!