Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak úgy, hogy a...

Hogyan fogyjak úgy, hogy a zsírból fogyok, nem az izomból?

Figyelt kérdés

sajnos nyárig sportolásra nem nagyon lesz lehetőségem :(

de most le kellene fogynom 87 kg-ról legalább 70 kg-ra,ezért az "önéheztető" diétát választottam (keveset eszem,nem hízlaló ételeket,és 6 óra után már semmit)

de azt olvastam,hogy a szervezet először az izomból fogyaszt,és csak utána a zsírból,hogyan tudnám elérni,hogy csak a zsírból fogyasszon,anélkül,hogy tönkretenné az izmomat a diéta? (pl. fehérjében gazdag ételek,vagy egy kis súlyzózás segítene?) vagy bármi más,a válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 2. 01:48
 1/4 A kérdező kommentje:
ja amúgy 16 éves fiú vagyok
2012. jan. 2. 01:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

'önéheztető diéta'

ilyen nincs..

és biztos hogy van lehetőséged sportolásra.

a futás ingyen van..keress egy parkot,és fuss! fokozatosan egyre többet..jó ezt nyilván hóban nem lehet..de.amig ilyen idő van,mint pl ma,simán:) vagy..vegyél egy torna dvd-t. otthon beteszed,tornázol rá.minden nap.!

ha anyagilag ezt se engedheted meg magadnak akkor mondjuk felülésezz,csinálj tornagyakorolatokat..youtubon is találhatsz.

és,ne éheztesd magad,mert lehet hogy le fogsz fogyni de duplán vissza fog jönni.válts életmódot.!

reggelire teljes kiörlésű kenyér,puffasztott rizs.kevés vajjal,csirkemellsonkával pl..ehetsz hozzá zöldségeket.

tízóraira mondjuk valami gyümölcs..alma,grapfruit,vagy ananász a legjobb :))

ebédre mehet sali,kevés olajon sütött csirkehusi..ehetsz mondjuk egy kis rizst is ha nem birod csak salival.

uzsira is jöhet gyümi.vacsorára túró?!

megcsinálhatod sósan,édesen..belerakhatsz fűszereket,belecsavarhatod egy csirkemellsonkába:) puffasztottrizsel,vagy egy-két szelet teljes kiörlésű kenyérrel.

és próbálj fele annyit enni mint eddig.néha-néha belefér egy kis csoki is.

[link]

remélem valamit tudtam segíteni.:)

KITARTÁST KÍVÁNOK NEKED!

2012. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.ha nincs lehetőséged vásárolni zöldségeket,gyümölcsöket,ilyen ételeket akkor.

egyél fele annyit mint eddig.

de ha megtehetitek,akkor válts inkább az egézségesre:)

2012. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi igazad is van! ez lesz! zöld ment! :)
2012. jan. 2. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!