Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit, és mi ehetek?

Mennyit, és mi ehetek?

Figyelt kérdés

6 kg-ot szeretnék fogyni. 163 cm 57 kg vagyok. persze nem koplalással, mert úgy már próbáltam,el is értem a tökéletes alakom 51 kg-al, és ahogy elkezdet rendesen enni visszajött 6 kg. most inkább sportal és diétával szeretnék megszabadulni a feleslegemtől.

Napi 20 km-t szobabiciklizem (átlagosan 13 km/h-val) ami úgy 90 perc alatt van meg. 20 percet rubint réka tornázom, kicsit (kb 100 hasprést) hasizompadozok (mert a hasamon érzem igazén a felesleget).

Vagy ha jó idő van akkor 20 helyett csak 10 km szobabicó és 15-20 perc futás.

Ez napi 1, másfél vagy 2 óra sport. Mennyit ehetek ez mellett, hogy elérjem a célom? És mennyi idő alatt fog sikerülni?


2012. jan. 2. 09:53
 1/1 anonim válasza:

Pontosan nem tudom mennyi idő alatt fog ez neked sikerülni, de azt tudom tanácsolni:

- kerüld el a fehér kenyeret (van magvas vagy milyen kenyér nem olcsó, de én nagyon szeretem)

- kerüld a zsemlét, kiflit (ezekből van korpás változata azt lehet enni csak mértékkel)

- figyelj a kaloriabevitelre

- figyelj a szénhidrát bevitelre

- igyál SOK vizet, és kérlek kerüld a cukros, förtelmes italokat

2012. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!