Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kilót szeretnék fogyni nem...

3 kilót szeretnék fogyni nem izomból. HOGYAN?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam nagy felesleg, ennyi elég lenne. Az étrendem nem tudom teljesen átformálni, mert tanuló vagyok, azt eszem, amit elél raknak.időm nagy edzésekre nincs... Heti 2 zumbaóra és egy 2órás szinházimozgásórám van. ÖTletek?
2012. jan. 2. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

órák közötti szünetekben próbálj találni 5 percet erőedzésekre. a rendszeres fekvőtámasz és egyéb erősítések nagyszerűen ki fogják egészíteni a mostani mozgásodat.

de a lényeg. egyél kevesebbet, és semmi felesleges szemetet.

2012. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

..

a kérdés meg olyan körülményes. egyértelműen utalsz rá, hogy nem izomból akarsz fogyni. de ehhez egészségesen kéne táplálkozni! ha ez nincs, akkor a szervezet a saját szövetéből veszi el amire szüksége van. de ha nincs nagy éhezés, akkor ettől nem kell tartani, csak eddzed is mellette az izomzatod.

2012. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ettől szenvedek! :S

Próbáltam anyagcsere gyorsítókat, de semmit sem ért. :(

2012. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előbb is írták, muszáj rendesen enni, különben nem fog sikerülni. A szervezetnek a működéshez energiára van szüksége, ezt az energiát pedig a bennünk megtalálható (és/vagy bevitt) különböző szerves vegyületekből állítja elő. Ha nem viszel be megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, stb., akkor egy jó zumba után a tested elkezdi tulajdonképpen önmagát "enni", ami nem csak a zsírt jelenti. Éppen ezért fontos hogy tudd, a tested az adott nap milyen fizikai igénybevételnek lesz kitéve, és ennek megfelelően vidd be a szükséges tápanyagokat. A legfontosabb pedig az edzések utáni étkezés!


[link]

2012. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jan. 4. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!