Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett nem is...

Fogamzásgátló mellett nem is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Híztam a gyógyszer mellett, 5 hónapja szedem, azóta "szenvedek". Nem rég írattam alacsonyabb hormontartalmút, azóta hála istennek nem hízok tovább, de fogyni nem tudok.

Nem is lehet? Lehet hogy abbahagyom inkább... Nagyon csalódott vagyok, és ez már nagyon bánt.Nem vagyok megelégedve magammal.

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv. :)


2012. jan. 3. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

képzeld el, hogy ezt egy afrikai éhező szemébe mondod.

[link]

így nézne rád. és kérdezné tőled, hogy akkor a testvére nem halt volna éhen, ha kap ilyen tablettát?

és te azt fogod mondani, hogy de igen, és igazad lesz. ha hormonális okoknál fogva kisebb is az anyagcserénk, a szervezet éget zsírt (egyébként szörnyet halnánk) ha pedig éget zsírt, akkor le lehet fogyni. magyarul aki él (tehát a teste éget zsírt) az lefogyhat. nyilván el kell találni a táplálkozást hozzá. nem árt az edzés. a sok és kemény edzés, nem a ducitorna és hasonlók.

2012. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinálsz. Lehet, hogy lassabban, lehet, hogy nehezebben, de természetesen lehet fogyni. Tényleg gondolj csak bele, a fogamzásgátló lenne a megoldás az éhezőknek?
2012. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!