Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szed valaki fogamzásgátlo...

Szed valaki fogamzásgátlo tabletta mellett fogyaszto kapszulát? (Slim fit 2000 kezdek el szedni) Nem gyengíti a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:07
 1/9 anonim válasza:
Szia bocsi de nem a kérdésedre válaszolnék de muszály írjam hogy a slim fit 2000 semmit se ér az egész család kiprobálta és semmi csak goondoltam szólok
2012. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kosz, hogy írtál. Már megvettem, ugyhogy kiprobálom. De már meg is bántam hogy rászedtek a hulyeségre. Végig kellett volna gondolnom a dolgot. Szerencse, hogy csak 1 dobozzal van.
2012. jan. 5. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:

ide esetleg lenne kedvetek ilyen tapasztalatokat leírni?

szerintem hasznos lenne

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..


Kérdező: természetes anyagok, a gyógyszerre nem lehet semmi hatásuk. se a teának, se a fahéjnak :D

2012. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kivéve ha folyamatos hasmenést okoznak (mint a legtöbb fogyasztószer). Akkor simán hatástalaníthatja a fogamzásgátlót.
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez elvileg csak citrom, fahéj, zöld tea, jáva tea vagy mi a lófa.sz (tudom mert "vitatkozom" erről egy fanatikussal, aki valamiért nagyon nem fogja fel a sejt szintű energianyerést, a zsírsavak terminális oxidációját) és utána néztem ennek a szutyoknak én is.

de általánosságban igen, ha hasmenést okoz(na) az problémás lehetne.

2012. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én a slimfit mellé szedem a fogamzásgátlót(yadine) és nem lettem terhes :)

Megkérdeztem az orvosom is, ő is mondta h nyugodtan szedhetem mellé. Fogyni is sikerült 7 kilót másfél hónap alatt.

2012. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hali!

Most találtam rá erre a fórumra. Mikor tavaly szedtem a slimfit-et én is szedtem mellette fogamzásgátlót és nem éreztem hogy csökkentette volna a hatását.Fogyás nálam is volt.6kilót fogytam.

2012. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam nem okozott hasmenést,ugyanolyan rendszeres volt az anyagcserém mint előtte.amugymeg sztem semmi olyan nincs benne, ami csökkenti a hatását,én is szedtem mellette fogamzásgátlót.
2012. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem elég rossz volt az anyagcserém a szedése előtt,gyakran volt székrekedésem,és inkább csak rendszeresebbé tette,nem volt hasmenésem.én is fogamzásgátló mellett használtam.nincs benne szerintem semmi olyan ami a hatását gyengítené.
2012. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!