Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kérdező kommentje: ha...

A kérdező kommentje: ha valaki fogyokurazik es altalaba estenkent tornazzik azt vacsora elott kell csinalni vagy peddig vacsora utan is jo 1-2 oraval?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindegy. Előtte egyél ch-t, utána fehérjét.
2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp vacsora előttre tenném, és természetesen már csak könnyű vacsoráról beszélünk, nem pörköltről. De ha nem tudod máshogy megoldani, akkor jó vacsora után is, viszont edzés után csak csúsztatnék egy fehérjeturmixot, hogy ne kifáradva, éhgyomorra feküdjek le.
2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen Tótdanis mosott csirkemell pörkölt zsírja nélkül, salátával? :D
2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

pulykacomb, kur.va finoman fűszerezve (de komolyan.. ez már nem csak tápanyag, ez már konyha kultúra)

és.. nem lesz.arom mivel.. fehér tésztát kérték hogy főzzek hozzá.. lehetne normális körítés is, most csak ez van...

nagyon el kéne hagyni ezeket a lisztes bisz.baszokat, de nem annyira könnyű. ez most a lelkizés volt.

2012. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aczél úgy hívják, hogy Tóth Dani?:)
2012. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
most ne szórakozz! nem értem... a pulykacomb neccesen volt Tóth Dani, de lehet félreértettem a kérdést.
2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezt akkor jol elszurtam mert 6-kor ettem es ugy gondoltam 8-9 korul 1oras mozgas!
2012. jan. 5. 19:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt a -t betű, rád vonatkozott volna, hogy téged úgy hívnak-e, de ha igen akkor sem valószínű hogy megmondanád.
2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha a Tóth Dani a testépítő, akkor lehet tényleg nem mondanám meg.

amúgy azt hittem hogy logikus, maximum Aczél Dániel lehetnék (nem vagyok Dániel).


Kérdező, nem szúrtad el. miért szúrtad volna? legfeljebb pörögni fogsz még fekvés után fél órát, de úgy is gyakorikédésezni fogsz, nem mindegy?

hogy én hányszor edzettem 11-kor egyetem alatt.. most meg, kur.va vizsgaidőszak, azt sem tudom a fejem hol van, nem még hogy mikor eddzek.. de és? lényeg, hogy csináld.

2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
en ram vonatkozott volna?nem vagom hogy most mivan??valaki vilagositson fel?-)
2012. jan. 5. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!