Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Antipszichotikumnál mindenképp...

Antipszichotikumnál mindenképpen elkerülhetetlen a hízás? Mit tegyek, hogy ne hízzak meg tőle?

Figyelt kérdés

Szándákosan ide a fogyókúrás kategóriába írtam, mert nem az egyéb élettani hatásaira, mellékhatásaira vagyok kíváncsi, hanem csak arra, hogy elkerülhetetlenül hízni fogok-e tőle?

Nagyon nehezen küzdöttem le magamról 18 kg-t, már csak súlyt tartok, de így is nagyon szigorú az étkezésem (kb. mint a fogyókúra alatt), hogy ne hízzak vissza, nagyon nem szeretnék visszaszedni! :-( Mit tegyek, hogy ez ne következzen be?

25L


Köszi a segítséget.

(Ne szedjem választól kíméljetek meg.)


2012. jan. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hoyg sokat mozogj, meg az ételekre is, de azt írtad is, akkor akkora probléma nem lehet:)
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinted, ha tudatosan odafigyelek arra, hogy ha álmosan, tompulva is érzem magam tőle, de megerőltetem magam, és annak ellenére is mozgok, illetve, ha meg is nőne tőle az étvágyam, odafigyelek, hogy csak ugyanannyit egyek, nem fogok hízni?

Én is abban hiszek, hogy minden a bevitt kalóriákon múlik, ha eddig ettem 1500-at, és ezután is csak annyit fogok, akkor nagy baj nem lehet...de olyat is olvastam, hogy hiába az odafigyelés, mert a hormonokba is belepiszkál (???), így kivédhetetlen a hízás?

2012. jan. 5. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

értelmes felnőtt nő vagy?

ha az éhező afrikaiaknak ilyet adnál, elhíznának?

megszűnne napi több 10000 gyermek, sok 1000 felnőtt éhenhalás? elkezdenének zsírosodni és szebb lenne ez a világ?

amíg úgy gondolod hogy nem, addig ne aggódj azon, hogy valamitől vissza hízol. amíg nem eszel sokat, nincs miből visszahíznod. nem varázsol rád senki kiló zsírokat, csak ha beviszed ezt a plusz energiát. amúgy mi ez a gyógyszer? (hadd ne keressek rá még egy gyógyszerre)

2012. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondolom.


Seroquel, bipoláris zavarra:

[link]


Szinte első helyen a hízás áll.:(

2012. jan. 5. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

mentális problémára van a gyógyszer, ugye?


--

nem vagyok mindenben szakértő tudom, dee milyen orvosokkal konzultáltál eddig? neked is tudnék adni egy tippet, egyik mesteremnek nagyon nehéz élete volt, tényleg a pokolban volt, szétgyógyszerezve, a legtöbb orvos már le is mondott róla stb..

na most ő azóta taoista táplálkozási szakértő, harcművész, sok mindet tud, amivel segíteni tud az embereken..

esetleg beszélhetnél vele.

2012. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10-emberből több mint 1, még ne könyveld el magad tehénkének. meg figyelni fogsz az evésre. ha hízol, majd írsz, meg beszélsz Wlacsil Zoltánnal, ezzel elég sokat elérhetsz, segíthetsz a helyzeten.
2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Szinte bármit megtennék, hogy ne kelljen szednem ezt a gyógyszert, mert félek a mellékhatásaitól. Legjobban ugye a hízástól. De még nem találtuk meg, ami segíthet helyette...pszichiáter írta fel, kétszer voltam kórházban.Először sima antidepresszánst kaptam, azt cseréljük le most erre.

Utána tudok olvasni valahol annak, amit írtál?

2012. jan. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!