Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Surgos hozzaerto tanacsra van...

Surgos hozzaerto tanacsra van szuksegem! Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
masfel eve elek kulfoldon, a koltozesnel 75 kilo voltam, tavaly mar 80 voltam, most meg 87 . Nagyon megviselt a koltozes (19 vagyok) probaltam odafigyelni az etkezesre, de mostanaban elhagyott a lelkierom. Most meg arra eszmeltem, hogy majd 90 kilo vagyok!!! le akarok fogyni, de eddig semmi sem nyujtott hatasos eredmenyt! mozgok is, heti 2szer masfel oras tancom van, es zumbara is eljarok ha engedi az idom... pajzsmirigy alulmukodesem is van, bar a nyaron az orvos azt mondta,hogy helyre allt... termeszetes jodokat szedek, hogy segitsem a mukodest, de az utobbi idoben ezt hanyagoltam... lehet koze a hizasomhoz?
2012. jan. 5. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én visszamennék az orvoshoz, vagy esetleg megkérdeznék egy másikat. De lehet, hogy tényleg rendbejöttél, akkor a recept ugyanaz, mint mindenki másnak: diéta és testmozgás. Itt például találsz étrendeket, edzésterveket:

[link]

2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bix ***** válasza:
53%

a hízásodnak egy oka van és az nem a költözés. hacsak időközben nem találtál valami alternatív energiaforrást, pl fontoszintetizálsz, akkor a bevitt kalória több mint az elégetett... kezdj el kajanaplót vezetni és meglátod hol a hiba. fent van ezer helyen mi mennyi kcal, csomagoláson dettó. kiszámol, felír. mindent. csodálkozik. orvoslexikon-ra felmész, kiszámolod mennyi kcal kell, 1200 alá nem mész, és nekiállsz mozogni. nem a tánc nem mozgás heti kétszer. a zumba sem. ezek jók, de az intervallumokban tessék elmenni futni, úszni, bicajozni, akármi. és figyelj arra mit eszel, iszol.


a hízás zsír raktározás leginkább. a zsír energia, amit beviszel és nem mozogsz le. ennyire nagyon egyszerű a képlet. ha pajzsmirigy és hormonszint rendben akkor hajrá. ha nem akkor is, ártani nem fog ha aktívabb életet élsz.

2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem "lehet" köze, hanem van. Több, mint a költözésnek. Én nem hiszem, hogy a pajzsmirigy-alulműködés "helyreáll". Akinek ilyen van, annak élete végéig gyógyszert kell szednie. A jódok még ronthatják is a helyzetet. Fordulj orvoshoz, mielőtt 120 kiló leszel.
2012. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bixnek akkor van igaza, ha egészséges vagy. De nagy valószínűséggel nem vagy az.
2012. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mindent leírtak.

pajzsmiriggyel meg kezdeni kell valamit. én meghallgatnék (a helyedben) egy taoista táplálkozási szakértőt is. valahogy a keletiekre ezek a problémák sokkal kevésbé jellemzők. okkal.


és még alulműködés esetén is, ha nem ennél relative sokat, nem lenne mit felhízni. biztos nehéz megvalósítani, de valahol tényleg egyszerű és következetes a dolog.

és tudjátok mit mondok: haláltáborokban egy hormonproblémás zsíros fogoly nem volt! tehát nincs semmi varázslat, csak szembe kell nézni bizonyos tényekkel, és ezek szerint alakítani a dolgokon.

2012. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bix ***** válasza:
én még mindig azt hiszem hogy ez ha eü gond akkor is sokkal inkább kideríthető egy Cortizol és fT4 méréssel. az megmondja a tutit. egyébként meg aczélnak van igaza ilyen szinten, ha nincs miből a szervezet se tud raktározni
2012. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a pajzsmirigyhez nem értek bár én ugy tudom lehet gyogyitani ha nem sulyos.meg nekem is volt egy enyhe tulmüködésem d ekiderült a kezem gyulladásátol. mikor elmult az is helyreállt.ennyit erröl. amugy nem eszel nagyon sokat?
2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
első lépés mindenképp orvos!!!! utána az összes többi. a hormonrendszerrel nem szabad játszani! anyukám orvos és én is annak készülök és szerintem tuti hogy a pajzsmirigy lesz a gond.
2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk itt egy topicban írták értelmes(nek tűnő) emberek, hogy full alacsonyra levitt energiabevitellel, semmivel sem tudtak fogyni. akkor gondolkoztam rajta, hogy végül is hormonális problémánál, ki tudja lehet a zsír bontása olyan lassú (mivel ennek a vezérlése hibás!) hogy tényleg nem tudják lebontani a zsírjukat!

azóta rájöttem, hogy akkor ott elfogadtam a válaszukat, egészséget kívántam nekik, és egy ideig ez élt bennem. a nagy eres lófa.szt! ha nem bontana zsírt a testük, akkor kórházban lennének, sőt meghalnának!

szimplán megsajnáltam őket, és elhittem hogy igazuk volt. a francokat volt igazuk. nincs olyan, hogy nem ég a zsír, max. lassan. 1,5 óra thaibox után mi a fenéből fedeznék az energiát az izmaik? komolyan.. már elegem is van a sok tehetetlen emberből. tudom hogy betegen nehéz, de ki az akinek semmilyen betegsége sincs? mert annak majd lesz!


elhatározás és tudatosság kérdése, és ott vannak a gyógyszerek, esetleg alternatív terápiák is.

2012. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
biiiiiiiiiiiiiiiiiix hol voltál te mostanában? mennyit szenved nélküled itt a misszionárius népség... :)) legalábbis szerintem hiányzol innen. na mindegy, a lényeg hogy látunk még errefele.
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!