Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogyhatok 10 nap...

Hány kilót fogyhatok 10 nap alatt, ha minden nap csak zöldséget, joghurtot, almát, csirkehusit eszek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit eszel ezekből, ledobhatsz akár 5-10kg-ot is, csak lehet az nem lenne így túl egészséges!
2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi kilobor akarsz fogyni?? vekony ember sokat nem fogyna csak dekákat, 150kgs ember már talan 10nap alatt ilyen etrendtol 5-8kgt is
2012. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
160cm vagyok és 60kg fölött. Hogy mennyivel felette, azt nem tudom, mert nincs mérlegem, és ha lenne sem mernék rá állni sem....:)) A ruháimból egyértelmű, hogy 60fölött vagyok.
2012. jan. 7. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:

nem is baj, legalább nem válsz a mérleg rabjává.

ha ezeket eszed (bár ehetnél még túrót, tk kenyeret és halat is), ebből 12OO-13OO kalóriát, és napi 1,5-2 órát mozogsz, akkor tuti lemegy egy másfél kiló tíz nap alatt.

bár ez attól is függ, eddig hogyan táplálkoztál.

De ne gyorsan akarj fogyni, hanem tartósan.

2012. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Mindenkinél egyéni ez a dolog. Függ az anyagcserédtől is, függ attól is, előtte milyen étrended volt, hány kalóriát ettél, milyen összetételben.Sőt, én még azt is megkockáztatom, hogy az sem mindegy, hogy nő létedre a ciklusod mely szakaszában vagy.


Lehet csak 1 kg megy le, de centiméterben láthatóbb lesz a változás.

Erre a kérdésre nincs ésszerű válasz. Próbáld ki és meglátod.

Én egyet tanácsolok: ne mérlegelj, hanem végy egy centit (ha nincs, méterárú boltban, sok 100 ft-os boltban szerintem lehet kapni, de javítsatok ki, ha nem)és az első nap reggelén mérd meg a derekad, csípőd, mellbőségedet, combodat(arra, hogy hol mérd pontosan, neten találsz sok cikket). Majd a 10 nap leteltével újra. Nekem ez bevált.

Ha nem akarsz centizni, akkor végy egy nadrágot, ami kissé szűk és nézd meg, 10 nap múlva hogy áll, mennyire vált kényelmessé!


Ami még fontos: mozgás (kardio:futás, bicikli, ellipszis tréner, úszás)és sok folyadék!:)


Hajrá:)

2012. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyit. Meg se fog látszódni. 1 hónap után esetleg.

De ez nagyon egyoldalú táplálkozás, még akkor is, ha a felsorolt 4 dolog alapvetően egészséges.

2012. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!