Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik liszt hizlal a legkevésbé?

Melyik liszt hizlal a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Eddig lisztkeveréket használtam(mindig leszitálom) de apró kis barna bogarak voltak benne szóval..fujj gusztustalan kidobtam az összeset.ebben volt 100g ban 348 kcal azthiszem az egész 500g.Milyen lisztet használjak most amiben lehetőleg még ennél is kevesebb kcal van?Van még itthon natur pur telljes kiőrlésű ez pont 1 kcallal kevesebb:D most addig azt használom..köszi!
2012. jan. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

az élelmiszereknek energiatartalmuk van. ezért esszük őket. ha bármit hozzáadsz a búza őrleményhez, amiből nem nyersz energiát, tényleg bármivel hígítod, akkor kevesebb energia lesz benne.

olyan lisztet keress, aminek magas az élelmi rost tartalma, ugyanis ez pont ilyen hígítás, ebből nem nyersz energiát.. de a keményítőből és a fehérjéből igen, és ez maga a liszt.

2012. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A liszteknél igazán csak egyet tehetsz, nem kellenek lisztes dolgok naponta. Erre oda lehet figyelni.

Vagy ahogy már írták inkább olyanokat válassz, amiben valami tápérték is van a kalórián kívül:)

2012. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első:köszönöm:)

második:értem de kekszhez kell és minden reggel és este azt eszem szóval de..amúgy köszi

2012. jan. 6. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan liszt fajta, hogy wellness. Ez 50%-al csökkentett energiatartalmú.
2012. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!