Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, lehetne pár...

Fogyni szeretnék, lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

természetesen diétával és mozgással.A mozgás nekem jelenleg egy elliptikus tréner lenne itthon,pici gyerkőcöm van,ezért nem tudok sajnos eljárni sehova,ezért vettem ezt.Kb 10kg-tól szeretnék megszabadulni,de a legjobb 15 lenne....70kg vagyok és 166cm.Legfőképpen hasból,comból,derékből szeretnék fogyni.Akkor irnék pár kérdést,remélem lesznek olyanok akik tudnak rá válaszolni/segiteni!

1.mik azok az ételek amiket egyáltalán,vagy csak keveset ehetek diéta alatt?

2.("csokifüggő" vagyok)egyáltalán nem ehetek édességet,vagy ha igen,akkor mit,mennyit,milyen időközönként?Ha csokit nem is,de pl egy kakaóscsiga,vagy tejbegriz kevés kakaóporral...stb lehet?(természetesen azon leszek hogy ne egyek édességet,de sajnos én nagyon édesszájú vagyok)

3.naponta "edzenék"ha megtudom oldani,mennyi idő szükséges e.trénerrel naponta?1óra vagy több?

4.milyen gyakorlatokat tudnék csinálni,amitől lemegy a hasamról a háj?Mert arra az e.tréner nemigazán jó.Felülésnél meg csak alatta izmosodik a hasam,de attól ott marad a zsir.Hogyan lehet megoldani hogy a zsir is lemenjen?

5.ha tudnátok irni konkrét étrendet,vagy ahol megnézhetném,megköszönném!

6.csak úgy fogyhatok le,ha számolom a napi kalóriabevitelt?Ha igen,hogyan?Minden evés előtt bújjam a netet hogy melyik étel hány kalória?Vagy hogy lehet ezt megoldani ha nincs konkrét étrendem?

7.kb mennyi idő alatt érhetem el,hogy leadjam azt a 10-15kg-ot?

8.karból és derékból hogy lehet"fogyni"?


bocsi az összevisszaságért,és a sok kérdésért,de amik hirtelen eszembe jutottak,azokat leirtam!Remélem lesz olyan,vagy lesznek akik értelmes válaszokat adnak,fontos lenne!Köszönöm!


2012. jan. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod, írj privit, ide nem merek már írni semmit, mert sokan szeretnek mindenbe belekötni.

2012. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Édességek, sütemények, kekszek, ropogtatnivalók.

2. Édességnek mandarin, kevés lekvár, de kevés csoki is mehet. Egyébként a tejbegrízben nem a kakaópor a veszélyes.

3. 1 óra naponta elég, de ez még nem garancia a fogyásra.

4. Diétával. Mint írod, a gyakorlatok izmosítanak.

5. Például itt: [link]

6. Sokféle a diéta van, választhatsz olyat is, ahol nem kell számolni. Ez viszont megbízható és egészséges, bár valóban kicsit kényelmetlen.

7. Hetente 0,5-1 kiló fogyással számolhatsz. Így egészséges.

8. Ahogy máshonnan: diétával.

2012. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőnek,irtam privit!

második válaszolónak:Köszönöm,még annyit kérdeznék,hogy lisztet,kenyeret,cukrot lehet enni,vagy hanyagoljam ezeket,és kenyérből is barna vagy rozs..stb legyen?Meg a karból-derékból fogyáshoz visszatérve,csak egyszerűen diétával lehet ott is fogyni?Nem kell külön valami "gyakorlat-torna"hozzá?Vagy ezekhez nemigazán van?

2012. jan. 5. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Összeállítás kérdése. A fogyás nem azon fog múlni, hogy fehér, vagy rozskenyeret eszel-e. A liszttel meg a cukorral vigyázni kell. Csupán diétával is le tudod adni a zsírt. De nagyon ajánlom a testmozgást, mert úgy kevesebb izmot veszítesz. Sőt, ha nagyon rámész az edzésre, teljesen elkerülheted az izomvesztést, vagyis a leadott kilók mind hájból mennek. Ez a cél.
2012. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!Természetesen edzek is majd,azt csak a karomra értettem hogy "annak"elég e a diéta.Köszönöm mégegyszer!
2012. jan. 5. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam, hogy a barátnőm is meghízott terhesség alatt, és még jó egy évig nem is igazán fogyott, de utána mindennap kivitte a kicsit sétálni egy parkba, és nem babakocsival vitte, hanem csak fogta a kezében.

Egyszer én is vittem, hát elég nehéz volt a gyerek.

Na de a lánynak fél év mulva olyan jó alakja lett.


Az biztos hogy nem evett sokat, anyagi körülmények miatt, mert a barátja otthagyta szegényt a gyerekkel együtt, de valahogy attól, hogy mindent ő csinált és kevés pénzből kellett megélnie, sokat fogyott, sokat izmosodott és sokkal szebb, feszesebb, formásabb alakja lett, mint előtte volt. Én csak ezt láttam kívülről.

2012. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már kaptál segítséget priviben akkor jó úton vagy:)

Én csak az időhöz szólnék hozzá. 10-15 kiló leadásához én fél évet tartok reálisnak. Azért, mert az nem fogyókúra, hanem megtalálása egy olyan életvitelnek, ami fenntartható egy életen át...és ez a fontos!!! Sok sikert!!

2012. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!