Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény az este 6 után nem...

Vélemény az este 6 után nem evésről? Lehet fogyni vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 6 előtt megeszel egy fél disznót, akkor nem.
2012. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elmélet 1:

egész nap nem eszel, este 6 után sem

eredmény: egyértelműen súly vesztés.

2012. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
magatol a 6utan nem evestol biztos nem :D ha napkozbe tartasz dietat..és éjjel mész csak aludni akkor meg 8kor is ehetsz akár dietasat
2012. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha 17:45-kor kirabolod a hűtőt, akkor nem. Egyébként pedig 2-3 órával lefekvés előtt érdemes vacsorázni, természetesen valami könnyűt (túró, sajt, sonka, joghurt, csirkemell zöldséggel, hal).

6 után akkor érdemes nem enni, ha 8 körül fekszel le.

2012. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bix ***** válasza:
nem a kajád időzítésén függ hogy hízol vagy fogysz. soha senki sehol nem hízott azért mert este evett. a folyamatos, rendszeres, kielégítő mennyiségű és tápanyag tartalmú étkezés pedig elsődleges fontosságú. hogy 6 tól reggel 10 ig nem eszel semmit nem oldanál meg, súlyt veszthetnél akár, de kérdés a meddig és milyen áron csupán.
2012. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni vele.

De elég a hét óra is.

2012. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nekem jó az alakom, és most fogok tojás rántottát sütni tojásból, csak magamnak...

ienkor is szoktam enni


18/ F / 182cm / 75kg

2012. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kűgyél már nekem is, tanulok és az ébren töltött órákra kéne normális kaja :D

(jó étvágyat).

2012. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam az az érdekes, hogy ha nem gondolkodom rajta, csak csak akkor eszem amikor jól esik, akkor kb úgy jön ki, hogy lefekvés előtt 4 órával szoktam enni utoljára. Na de ettől nem fogyok, nem hízok, csak tartom a súlyomat.


Inkább akkor hízok ha egész nap sokat eszem, és akkor fogyok, ha alig eszek valamit napközben, pl ha nincs időm kajálni, vagy lusta vagyok főzni, vagy lemenni a boltba.


Nem tartok itthon kaját a hűtőben. Mármint nem jellemző.

Inkább mindent frissen szoktam enni. Max ha marad azt berakom a hűtőbe, de lehet hogy akkor azt már utána meg sem eszem, csak ott rothasztom és mikor már mászik, akkor dobom ki.


Most pl lehet hogy ennék csokit, mert kívánom és szeretem az édességeket, de mivel nincs itthon ezért iszok helyette sprite-ot.

2012. jan. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
köszönöm, most is 0:50 + van és kedvem támadt enni. pedig nem vagyok éjszakás... a nagy lakoma után meg alszok :D naoszt?
2012. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!