Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rizs es a burgonya fogyokurana...

Rizs es a burgonya fogyokuranak jo ha egesz heten csak ezt ennem?

Figyelt kérdés
hogyan kene elkesziteni....anyum olajban a hagymat megpiritva riszt hozza adva vizzel kifozve egy kis olajt ad hozza meg....es aztan vizben lefozi /sot is hasznal/kb. igy kesziti el....meg szok bele tenni cukorborsot es repat.....ha ezt ennem egesz heten es meg almat ,3l vizet legalabb...igy jo lenne......a burgonyat pedig ugy szeretem ha megfozi sos vizben puhara aztan keves olajaon jol lepiritja.........ha ezeket ennem mondjuk egyik nap ezt a masiknap a masikat az jo lenne?vagy muszaj so nelkul csak vizben fove fogyasztani....az tul rossz szerintem.....az oliva olajat nem szerertem hanem a napraforgo olajat hasznal anyum.....mellete futnak ,meg stb.... 20eves fiu vagyok
2009. máj. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivan? Szénhidrátot (rizsm burgonya) ennél fogyókúrának hús nélkül? És ettől fogyásra számítasz? Nagyon el van rontva valami nálad...
2009. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MI???? ez az egyik két leghízlalóbb étel ,főleg ha minden nap ezt eszed!!!!ettől csak hízol!! ha fogyókúrás menüt szeretnél keress rá a neten, nagyon jók és laktatók vannak!!!:)
2009. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 20 eves fiu,nem hiszem hogy ez celravezeto lenne!A rizs ugyan lehet dieta alapja,mert teljesen zsirmentes,de olajjal elkeszitve egy tomeny szenhiratbomba!ha meg melle burgonyat akarsz enni,ami csupa kemenyito,hat semmi jora ne szamits.az egyoldalu taplalkozas sosem vezet celra,csak hianybetegseged lesz,a szervezeted meg tobbet fog tartalekolni,es semmit nem fogsz fogyni.raadasul 20 eves fiu vagy,sok energiara lenne szukseged.sokkal jobb lenne,ha hust ennel sok zoldseggel,de azt is ha lehet,roston sutve,zsi vagy olaj nelkul.kar hogy az olivat nem szereted,pedig keves oliva kell a szervezetnek.ha ragaszkodsz a rizshez,akkor inkabb fozd meg,ugy fogyaszd.szivbol ajanlom neked a Norbi-dietat!!hosszutavu es biztos fogyast erhetsz el vele!sok sikert!
2009. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!