Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ünnepek alkalmával híztam...

Az ünnepek alkalmával híztam 5 kilót? Ez beválhat?

Figyelt kérdés
A káposztaleves diétára gondoltam dupla adagban, menta, csalán, zsúrló és pitypang teával.
2012. jan. 7. 20:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Aki alkalmazta a káposztaleves diétát, bevált neki?
2012. jan. 7. 20:20
 2/17 anonim ***** válasza:

Jeezusom, egyszer probaltam, de soha tobbe!! 2 napig meg finomnak is tunt, aztan a 3. nap alkalmaval amikor megereztem az illatat elkapott a hanyinger. Egyszeruen undorodtam tole, egy kanallal se akartam belole enni tobbet.


Soha tobbe nem probalnam ki es nem is ajanlom senkinek szerintem hulyeseg.

2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem kell dupla adag... a szimpla is jo. legalábbis anyámnak bevált. de ö is undorodott töle pár nap után....


én arra esküszöm hogy sokszor keveset enni és kevés nasi. én 8 kilot fogytam igy.nem emlékszem, kb 3 honap alatt talán.

2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja mármint ugy értem két hetes elég. asszem az a szimpla:)
2012. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is szedtem fel pár kilót az ünnepek alatt. Épp egy naplót írok ,hogyan is adom le ezt a pár kilót. Nem épp a rendszerességen alapu ,de legalább élvezhetőbb mint ez a káposztás cucc...


[link]

2012. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 7. 20:41
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
egyébiránt mindenki úgy teszi tönkre a szervezetét ahogy akarja. de egy dolgot megválaszolhatna valaki: ilyen rossz Magyarországon az általános oktatás színvonala? az emberek ennyire nem értenek hozzá, hogy éhezés milyen rossz hatással van a szervezetre? maguktól nem jönnek rá, hogy kevesebbet kell enniük, mert ha eddig sokat ettek attól csak nagyok lettek? nem mintha az egész internet nem lenne tele normális táplálkozási tanácsokkal, valahogy mindenki megtalálja azt amitől rövidtávon enyhén beteg lesz, hosszú távon akár bele is halhat. jó játékok ezek.
2012. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Aczél,én egyetértek veled,csak felemelni a seggüket nehezebb mint ezt a káposztás hányadékot enni egy hónapig..

mozogni kell emberke,napi 5-6 kis étkezés ,sok fehérje,zöldség,kenyeret ne vegyetek se csokit,üditőt és meg van oldva.Semmilyen tea nem fogja leolvasztani rólad a hájat ,az éhezéstetéssel (létezik minőségi és mennyiségi éhezés ez a káposztás baromság mindkettőt magába foglalja) viszont szépen le lehet épiteni az izomzatot,meg veszteni 3 kiló vizet,utána meg felszedni még 5 kiló hájat mert 3 nap után elkezded kifalni a hűtőt..

Nem igaz,hogy ennyi agyatok nincsen mostmár komolyan,hogy igy tönkreteszitek magatokat ..éhezzetek akkor,aki hülye az meg is érdemli

a 21.században mindneki hozzá tud jutni a megfelelő információkhoz,itt ültök az internet előtt ,ami tele van edzéstervekkel,tápanyag kalkulátorokkal,mintaétrendekkel és ti mégis a nőklapjás káposzta meg csokidiétát választjátok,aztán jöttök ide nyavajogni hogy ilyen olyan bajotok lett,meg idegbetegek lettetek az adipextől meg a többi sejtromboló szartól amit beszedtek mozgás helyett...

Komolyan ennyire hülyék vagytok? Vagy lusták? vagy igénytelenek magatokra,vagy betegek akartok lenni ?

2012. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért, kicsit örvendek, hogy nem nekem egyedül lett már elegem ebből a fogyi rovatból, és az emberek mentalitásából.
2012. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem abból lett elegem,hogyha segitő szándékkal irok,leirok egy normális étrendet,hogy milyen mozgásformát és mennyit kellene beiktatni vagy lepontoznak,vagy a kérdező szarik a normális válazsokra és elkezd újabb csodadiétákkal előhozakodni..

Vagy még fel is háborodik,ha azt mondom neki normálisan megfogalmazva,hogy ne legyen lusta disznó és mozogjon mert mindenkinek van rá ideje,ha akarja.. de ha nem hát nem,csak annak lehet sgeiteni aki elfogadja a segitséget

Sokszor már úgy érzem,mintha valami retardált osztályban probálnám integrálni tanitani a gyerekeket ,egyre jobban idegesit ,nem is irok ide többet ennyit nem ér meg

2012. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!