Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pattogatott kukorica hizlal?...

A pattogatott kukorica hizlal? (só és vaj nélkül)

Figyelt kérdés

egy szelet fehér kenyér kb mennyi pattogatott kukoricának felel meg?

fogyókurázok, ehetek pattogatott kukoricát?


2009. máj. 25. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
A 800 kalóriás fogyókúra eleve egészségtelen, és már egy szendvics kiteszi a bő harmadát. A csésze szerintem pattogtatás nélkül értendő.:)
2009. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
"egy zacskó pattogatott kukorica kb 700 kalóriát tartalmaz" -- hát nálam nem:)) gondolom attól függ, mekkora zacskóra gondolsz és milyen.:)
2009. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
igenis, a malacokat szokták kukoricával hízlalni és nem pattogatottal, te drága, hanem simával. a pattogatott max annyival jobb, hogy tele van levegővel és kevesebbet eszel belőle, mert hamarabb tele érzed magad tőle. de kalória sok...
2009. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egy hónapban kb. 2szer megyek moziba, és akkor megeszek egy jó nagy adag pattogatott kukoricát. Mert úgy az igazi. Eddig már 8kg fogytam, és őszintén szarok bele, hogy hízlal-e, mert 1 hónapban kétszer megengedhetem magamnak. És ahogy a mérleget elnézem a szervezetem is így gondolja. Más nasit nem eszem, ennyi meg jár. Szóval te is edd meg néha-néha nyugodtan.
2009. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt nekem írtad, vagyis arra válasznak, nem azt mondtam, hogy nem adnak a malacnak kukoricát, hanem hogy MENNYIT! Az egynapos eledelével kipattogtatva ellenél egy darabig "Te Drága".. Ergo értem a példát, hallottam is eleget, csak ha belegondolsz, egy marék kukorica kipattogtatva egy tál kukorica. Vagyis azért nincs alapja, mert enyhén eltérnek az arányok.:) Ha a malacot csupán annyival hizlalnák, az is fogyna...:)
2009. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dehogy Neked írtam Drága!:) A kérdezőt akartam megnyugtatni, hogy azért, mert néha-néha megeszik egy zacsival, attól még nem dől össze a világ, és hízni sem fog!
2009. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jah, azt hittem, hogy Neked válaszoltam az előbb és félreértetted a kommentemet. Akkor bocs.:)
2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!