Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a mozgással és helyes...

Ezzel a mozgással és helyes diétával működne a fogyás?

Figyelt kérdés

167-8 cm körül vagyok és 69 kg. Az étrendem orvos segítségével állítottam össze, azzal nincs baj. Mozogni ilyen időben nem szeretnék kint, kondibérletre sajnos nincs pénzem, így torna dvd-re gondoltam, Norbira. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez olyanoknak is jó, akinek már csak kevés feleslege van. Erre a kettőre gondoltam, napi 5x, egyik nap az egyik, másik nap a másik:


*****

*****


Szerintetek hatásos lenne? Köszönöm előre is!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 14. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát sokkal jobb mint a semmi de 20-25perc mozgás nem épp optimális. Heti 5x 45-60perc lenne ideális és az is olyan mozgásból ami monoton teljes testet igénybevevő nem pedig ilyen nyújtásokkal meg hasonlókkal tarkított. Nem láttam még norbi dvd-t megmondom őszintén, biztos nem hatástalan egyébként, de az igazi (zsírleadáskor) a kocogás ellipszis tréner és ehhez hasonlók.
2012. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!