Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fatorexiából hogyan lehet...

A fatorexiából hogyan lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Mindenkitől naponta megkapom, hogy milyen kövér vagyok, de én olyan boldog vagyok amikor meglátom a tükörben az alakom, és teljesen megvagyok a kilóim számával elégedve. Szóval valami bajom biztosan van. De fogyni nem szeretnék. Hízni sem. Ha elbeszélgetnék egy pszichológussal akkor csak nem változna semmi..nem tudom mit csináljak. Köszönöm
2012. jan. 14. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem az a természetes és/vagy egészséges, hogy valaki nincs megelégedve az alakjával. ez csak jelentéktelen kis idióták problémája, akiket amúgy is bármikor bedarálhatnak ganénak hogy majd velük trágyázzák a földet, mert senki sem tudja hogy ők miért vannak, miért jók. hát erre mindenképp.

amíg nincs olyan zsírfölösleged, ami az egészségedre ártalmas lenne (nagy testtömegnél terheltebbek az ízületek, a szív és a keringés, hasnyálmirigy - inzulin rezisztencia kialakulhat..) tehát amíg jól vagy, addig jól vagy. nincs ezzel semmi gond.

2012. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de szerintem valami testképzavarom van, mert engem tényleg naponta ledagadtoznak..és nem tudom hogyan lehetne egészséges testképem:/ Mert amíg boldog vagyok mikor a tükörbe nézek, addig nehéz lefogyni..
2012. jan. 14. 17:13
 3/16 anonim válasza:
hány kg és hány centi vagy? ha nem zavar a kérdés. mert lehet a környezeted ítél el ok nélkül
2012. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
163 cm és 46 kg. Karácsony előtt 44 volt, de felszedtem 2 kilót. De én már ott tartok hogy a mérleg adatait is csak beképzelem..
2012. jan. 14. 17:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Neked két dologra van szükséged.

Egy ku.rva nagy pofonra jobbról, meg egy balról.

Mire újra rágni tudsz, leadtad az összes felesleged.

2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez most vicc?
2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok nevetni azon, hogy minden elordítja magát hogy "disznó" amikor belépek a testnevelés terembe..
2012. jan. 14. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:

lol, no comment.

és te tényleg elhiszed, hogy komolyan gondolják?


tudod, minél többen dagadtaznak le és utálnak, annál biztosabb lehetsz benne, hogy ezek az emberek fenemód irigyek rád. Pláne, ha ötössel, vagy négyessel kezdődik a súlyod...

2012. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

bár lennék énis ilyen "kövér"..

semmi baj az alakoddal.

2012. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

gondolkozz el ezen: az emberek többsége körülötted mindig hazudik ebben a kérdésben.


1. ha kvajó alakod van és megpusztulnak az irigységtől, akkor vagy azt nyomatják, hogy milyen sovány vagy, hízzál már (így kevésbé lenne jó alakod), de mivel a mai tinik többségének ez inkább bók, ezért azt ültetik a fejükbe, hogy kövérek. így ugyan tökéletes marad a lány alakja, de az önbizalmát elvéve nekik is lehet esélyük a buliban/suliban/... gondolj bele, ha téged ennyire lehangol a dolog, akkor a köv. buliba tök gátlásosan mész el, nem szívesen ismerkedsz, így a "barátnőidnek" több pasi marad, aki nem téged akar megkapni :)

2. ha pedig valaki kövér, akkor tapintatból és előre megfontolt szándékból is szembeszállnak vele, mondván, hogy pont jó. így elhitetik a lánnyal, hogy nem kell fogynia, vagyis sosem lesz olyan vékony, mint ő maga. ez által a "barátnő" szintén jobban tud érvényesülni a bulikban.


mi erről a véleményed?

2012. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!