Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyó alatt mindegy hogy mit...

Fogyó alatt mindegy hogy mit eszek csak ne lépjem át a kalóriaszükségletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogyha fogyózok (pl egy nap 1000 kcal) akkor mindegy hogy mit eszek csak beleférjen a kcal szükségletembe? (pl.reggeli: müzli :ebéd csirke vacsi:joghurt,alma meg ilyenek) és akkor csokit is ehetek pl? Lécci normális válaszokat!Bunkók kíméljenek!

15/Lány.


2012. jan. 14. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze! Pl. elég négy Snickers is, hiszen az kb. 1100 kalória. Ha elosztod négy étkezésre, pont jó is vagy.


Csokit is ehetsz, annál tovább fog tartani a fogyás. Csoki helyett megehetsz egy laktató salátát, tele van rosttal, vitaminnal, sokkal több hasznos tápanyaghoz jutsz belőle, mint a csokiból. Na jó, kivéve ha néha igazi étcsokit eszel, abban is vannak hasznos anyagok.

2012. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem köszi:) nem arra gondoltam h egész nap csokit zabálnék csak néha 1-1 kockára:) salit is szoktam.:)
2012. jan. 14. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

normálisan: beteg leszel, amibe előbb-utóbb belehalsz. jön egy influenza, hasmenéses betegség, és neked annyi. és 15 évesen ennyi ésszel nem lenne kár, tehát valóban mindegy mit eszel.


alternatívan: szerinted miért ba.sznak ki emberek kur.va sok pénzt arra, hogy nem mindenféle szemetet egyenek, hanem normális, tápláló ételeket szerezzenek be? lehet hülyének nézed az ilyen embert, pedig ha tudnád milyen igazuk van..

1000kcal-lal meg amúgy is kur.vára kiaknázod a tested. igazából, szánom az ilyen szerencsétleneket, kortól függetlenül. SEMMI szempont szerint nem csinálsz jó dolgot, még a 180 kilós zsírágyú nőknek is 1200kcal-os étrendjük van, fehérjedús ételekkel, nem hogy egy 15 éves lánynak. szüleid nem pofoznak? (vigyázz, becsapós kérdés. ha igen, akkor azt fogom mondani, hogy ennyi ésszel megérdemled. ha nem, akkor azt hogy pedig kéne).


ha esetleg, ESETLEG önhibádon kívül van valami ilyen koplalás ötleted, akkor segítünk, adunk olvasmányt, vagy beszélünk a szüleiddel, hogy segítsenek. nyilvánvaló, hogy te nem értesz hozzá, nem vagy alkalmas a saját táplálásodra tehát NEM lehet ezt rád bízni jelenleg.

2012. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2.MONDOM BUNKÓK KÍMÉLJENEK.nem fogok leállni veled szájkaratézni boccs...rohadtul semmi közöd nincs hozzá hogy én mikor és mit eszek.foglalkozzál magaddal h te mit eszel és mikor.LE*AROM.
2012. jan. 14. 19:45
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgymeg nem lenne semmi baj a válaszoddal de fimomabb stílusban is megfogalmazhattad volna...neked vannak barátaid vagy egész nap a gyakorikérdéseket olvasgatod és válaszolsz minden kérdésre?;)
2012. jan. 14. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:

én egyszerre több helyen vagyok. és nem én kérek tanácsot abban, hogyan ne lehessen gyerekem ha eljön az idő, mert ha bunkóságnak tartod, ha nem, abba az irányba haladsz.

sokkal értelmesebb lett volna arra válaszolnod, hogy milyen az otthoni helyzeted, mennyire felügyelnek a szüleid, mennyit tanultál táplálkozásról, kitől hallottál arról hogy 1000kcal-t egyél, és akkor ezek után válaszolhatok én is a te kérdéseidre. ha cserébe válaszolsz ezekre.

2012. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

miért érdekel téged a családi hátterem?najó legyen válaszolok neked.

biztos családi hátterem van anyukám odafigyel rám és a tesóimra.A tv-ben láttam egy nőt aki 80 kg-t fogyott egy év alatt és 1000 kcalt evett..(Naplóba volt) A táplálkozásról a suliban tartanak nekünk gyakran erről valami felvilágosítást.

2012. jan. 14. 20:14
 8/13 A kérdező kommentje:
[link] tessék.
2012. jan. 14. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:

asszem tudom melyik nő az.. idős, nem? szépen is néz ki, gondolom mutatták a hasát..

na 1000kcal-t enni tényleg az akarat diadala. kell hozzá önuralom.

családi háttered: közismerten ez a perverzióm. ha majd képeket is kérek, azt ne küldj.

--

fontos, hogy szüleid mennyit tudnak segíteni. például, neked írtam ugye hogy ilyen alacsony kalóriabevitel mellett beteg lehetsz?

[link]

ezt érdekességképpen töltsd ki. és akkor beszélünk majd tovább erről.


a kérdést pedig pont úgy írtad, mint aki nem tudja mennyi 1000kcal, hogy mennyivel több kéne még fogyáshoz is, és hogy milyen fontos hogy (fiatal korban különösen!) megfelelő tápanyagokat bevigyél! ha tanultál akkor ismerned kell a fehérjék szerepét és fontosságát, a zsírokét, vitaminokét.


szakmai rész: 1200kcal-os nagyon precíz, tápláló étrendet állítanak össze orvosok OLYAN túlsúlyos nőknek, akik nem tudnak sportolni, edzeni. Te ilyen vagy?

az én szájízemnek ez az 1200kcal mondjuk nagyon kevés, de egy szakember felvilágosított, hogy nem, a szakmájában ez így megy. ez 200kcal-lal több MINŐSÉGI étrend, mint amit te tervezel. neked ez a szakember sem 1200kcal-t ajánlana. hanem többet.

2012. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok ilyen.mondjuk sok igazság van abban amit mondasz,de rengeteg gyümölcsöt,zöldséget,joghurtot eszem.Fitt zsemlét is szoktam.
2012. jan. 14. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!