Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Türelmetlen vagyok? Lesz még...

Türelmetlen vagyok? Lesz még lapos hasam?

Figyelt kérdés

10 napja diétázom, heti 3-4x edzek (futás vagy aerobic), lement 2 kg és több centi is mindenhonnan, de a hasam még mindig olyan, mint egy lufi :( 165 cm 60 kg-ról indultam. A hasam körméretéből is ment le (4 centi), de nem látszik, el fog tűnni ha így folytatom? Úgy szeretnék lapos hasat a bikiniszezonra :(


[link]


2012. jan. 14. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
10 nap alatt nem tudom milyen csodára vársz. 10 HÉT, az már igen. Bikini szezonra lapos leszel!
2012. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is 10 nap alatt várom a "csodát". A többi részem sem tökéletes még, de mégis az a parám, hogy minden lemegy csak a hasam nem...
2012. jan. 14. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Kis hasizom erősítéssel a beleid nem türemkednek így előre, meg egyébként is rászoksz arra, hogy behúzd a hasad. Egyébként nincs nagy hasad, simán lemegy az a kis zsír.
2012. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csinálok plusz hasprés és felüléseket az jó? Mennyit csináljak belőlük naponta?
2012. jan. 14. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
3x50 elég belőle két naponta.
2012. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hat szia

egyutterzek veled nekem is a hasam nem lapos en is nyarra lapos hasat szeretnek ,nekem egy kicsit kisebb a hasam mint a tied de nekem van pici uszogumim is ,en hetente 5 x jarok edzoterembe ,a kajalasodon valtoztattal valamit ?

2012. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, elég szigorú diétám van. :)
2012. jan. 15. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
es nem osztanad meg velem is ha megkerlek :)
2012. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!