Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amerikai narancsdiétát próbált...

Amerikai narancsdiétát próbálta valaki? Bevált? 3 hét alatt 10 kiló elég durván hangzik szerintem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 07:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ezt kipróbálta, az már nemigen tud írni...ezért írok én. Valószínű, beválna, de sok jót nem jósolok neki, az biztos...

És valóban: tényleg durva.

2012. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár évvel ezelőtt,mikor még azt hittem,hogy a koplalás jó dolog, csináltam. 5-6 kiló plusz volt rajtam,azt leadtam vele,de csak kb. fél évig tartottam a súlyom,persze ez nem feltétlenül az ostoba diéta számlájára írható....,és persze folyton éhes voltam a diéta alatt.
2012. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a test nem tud ennyi idő alatt 6 kiló zsírt elégetni. ha meg fehérje megvonás van, még a pár kiló is kérdéses.
2012. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a diétát, de 3 hét alatt az tud 10 kg-t lefogyni (és nosmális diétával, éhezés nélkül), aki valóban túlsúlyos, ntehát azok, akik ilyen Nagy Fogyás és ehhe hasonló műsorokba valók. Nekik éhezés nélkül lemegy 3 hét alatt 10 kg, de mivel ezek az emberek cirka 150 kg körül mozognak, ez a 10 kg nem látványos, bár a ruháikon látni fogják, hogy fogytak. Ha valakin csak 5 kg plusz van, az lehet, hogy valójában nem is súlytöbblet (pl. volt itt olyan, aki 155 cm magas és 55 kg-s nő volt, fogyózni akart, pedig a barátnőm is még nagyon régen ilyen paraméterekkel rendelkezett és bombajól nézett ki, vagyis nem is kellett volna fogynia), tehát ebben az esetben még koplalással sem hinném, hogy 3 hét alatt 10 kg-t leadna.
2012. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

10 kiló zsír az kövérnek, nem kövérnek is 70 000kcal kalóriahiány. ha napi 3000kcal-ra van szükségük, akkor ezzel az üzemanyaggal elmennének majdnem 3 hétig úgy, hogy semmit sem esznek. tehát napi 3000kcal deficitjük van. mondanom sem kell, hogy A) ez pont éhezés lenne B) és ilyenkor nem is a zsír fogyna, ilyen nincs.

a nagy fogyásban örültek hogy a visszatartott vizet elkezdte leadni a testük, ennek volt főleg látványa, meg ez volt a tömegvesztés nagy részéért is a felelős.

2012. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A visszatartott vizet és a méreganyagokat mindenképp ki kell üríteni a szervezetből, hiszen enélkül nem is indulhatna meg a fogyás. Ezért mondják, hogy aki az ünnepek alatt hízik 3 kg-t, az valójában nem is hízott annyit, mivel az csak a víz, amit visszatartott a szervezet, de 3 kg zsírt senki emberfia nem szed magára az ünnepek alatt.
2012. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én sem ismerem ezt a diétát, egyszer a fehérjeturmixporral fogytam le 2 hét alatt 6 kilót.

1 év múlva jött vissza, de csak mert nem figyeltem...

aztán egy gyógyszer miatt 2 hét(!!!) alatt feljött rám még 8 kiló.

Hát azt hittem, elsírom magam...


a turmixportól megundorodtam, képtelen voltam újra kezdeni.


Most belevágtam a tojásdiétába, de nem ám abba az elborultagyúba, hogy tojást tojással!

ehetek csirkemellet, sok zöldséget, egyik nap gyümölcsöt is, néha spenót, stb...

szóval változatos...

2 hét alatt 5-7 kiló mínuszt ígér.


Nekem ez az 5. napom, és már lement 3 kg. Kicsit sem éhezem, nem vagyok levert, semmi bajom.:)


Szerintem inkább ezt csináld, mint a narancsosat.

(Ha kell a pontos menü, leírom)



Ha meg irtó gyors fogyásra vágysz, tegnap olvastam egy receptet, 4 nap alatt -6 kg.

na ezt még nem próbáltam és fenntartásokkal kezelem én is a dolgot, de ha gondolod, próbáld ki. Tisztítókúrának nem rossz.


A lényeg, hogy ne azonnal hagyd abba az ilyen kúrákat, mert azért híznak vissza...

Készíts káposztalevest, az első héten csak zöldség-gyümölcs menjen, a 2.-on már szénhidrát is oké, a 3.-on meg fehérje is kerülhet a tányérra.

És természetesen mozgás!!!!


és igyál minimum 2 liter vizet naponta.


hozzáteszem, még benne vagyok a projektben nyakig, nem tudom, működik-e, csak akkor próbáld ki, ha szimpatikus.

2012. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

(ezt a 3 hét alatti visszaállást tegnap olvastam, de most így visszaolvasva durvának tűnik, hogy 2 hétig nincs fehérjebevitel... na mondom, valami nem kóser a dologgal, majd kipróbálás közben tudok róla nyilatkozni...)



viszont a turmixporosat ajánlani tudom, ha sok zsír van az emberen, nagyon gyorsan olvad le róla!

2012. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

a szervezet, durván heti 1 (még egészséges) vagy esetleg 2 kiló (itt már valami nem kóser) zsírt éget el. ha gyorsabb fogyásról beszélünk, az nem fogyás, hanem víz, izom szövet, glikogén apadás..

magyarázat: az energiahiányt nem lehet akármeddig fokozni, éhezéskor zsír tartalékolás lép működésbe. ezért nem ajánl senki heti 1 kilónál több fogyást.

2012. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Olyan 15 kilót szeretnék lefogyni, az lenne az álmom. De már 12 kilónak is nagyon örülnék. A 163 centimhez most 70 kiló vagyok, ez nagyon sok.

Szerintem kipróbálok 5 napot ebből a narancsosból, aztán meglátjuk. Ma elkezdtem, eddig nem vagyok éhes, elég laktató a menü. De lehet, hogy 2 nap után meg kóválygok, mert nem lesz energiám.

12:31-es válaszoló! Leírnád azt, amit te csinálsz most?


Nem tudom amúgy, hogy a narancsdiétába belefér-e estefelé egy fehérje turmix? Egy időben én is próbáltam, az volt a vacsim, nem is voltam éhes. Csak nap közben meg nassoltam. :(

2012. jan. 16. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!