Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyásom, beleőrülök?

Megállt a fogyásom, beleőrülök?

Figyelt kérdés

Októbertől decemberig ledobtam 11 kilót, azóta semmi!!

heti 4x1óra zumbázás megvan, de 5x6x is szoktam! én tartom az órákat, tehát odafigyelek h rendesen teljes erőbedobással csináljam, természetesen h hatásos legyen nekem is, de semmi.leállt a testem.mi lehet a baj? mit csináljak? a futáson gondolkoztam még a zumba mellett...

lehet, sőt tuti h az étkezésemmel is vannak gondok, igaz nem eszek sokat, de azt eszem ami éppen van.finomakat főzök, de oda kéne figyelnem h ne legyen hízlaló...:-/

szerintetek?


2012. jan. 16. 10:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem h 165cm vagyok és 72kg! has csípő terület a bajos...:-)
2012. jan. 16. 10:46
 2/11 anonim ***** válasza:

nem arra kell odafigyelni, hogy ne legyen hizlaló, mert hizlaló étel nincs. még a zsír sem az, holott a zsíroknak van a legnagyobb fajlagos energiatartalmuk, vagy legnagyobb energiasűrűségük.

viszont az alapvető, ha fogyni akar valaki, hogy a kajálását alakítja. nem akarok bántó lenni, bár ettől még mindig sikerül.. de a másik, hogy kemény, teljes testes, erősítést is tartalmazó edzést választ az, aki fogyni is akar. kb. ennyi befektetett energiával (4-6 óra edzés/hét) simán csinálhatnál 50-100%-kal hatékonyabb edzést is.

2012. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs,csak egyél kevesebbet,fele annyit mint eddig ,és újra fogyni fogsz
2012. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én ezzel a mozgással szabadultam meg 11 kilótól! szóval jóóó!
2012. jan. 16. 10:58
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de várom még! :-)
2012. jan. 16. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy fogytál zumbával, de a fogyás megállt. Tehát mégiscsak igaza lehet Aczélnak, nem?


(Remélem, az én edzőm képzettebb oktató, mint te. Most már 0 tudás mellett is lehet másokat edzeni? Mert egy edzésnél nem csak arról van szó, hogy mutatod a gyakorlatot. Minimum kéne érteni hozzá, milyen gyakorlat ill. edzésforma mire jó, hogy kerülhetők el a sérülések, és ezekhez milyen a jó étrend, azon kívül, hogy finom. Mellesleg az én zumbaoktatóm a heti 4x2 zumbaórája mellett a konditeremben edz rendszeresen, szoktam látni.)

2012. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert nyilván nem csak a tánchoz ért a zumba oktatód. ahogyan egy személyi edző sem csak a testépítéshez ért, egy élelmiszermérnök sem csak az ipari gyártási folyamatokhoz ésatöbbi..
2012. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a mozgással ennyit tudsz fogyni, be kell iktatnod más edzést és étrendet mellé. Aczél kolléga majd segít, most nincs időm részletes választ adni, este ha ráérek írok még.
2012. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

+

[link]

alapismeretek edzésről, fogyásról

+ ha nem is súlyzós, de saját súlyos erősítő gyakorlatokat végezz(etek) teljes testre, mert nem csak lábatok van, amit táncnál használtok hanem még több fő izomcsoportotok, plusz a láb is megérdemel komolyabb terhelés!

2012. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, mint ahogy írtam is h a futás jó lesz.tegnap este egy zumba és aerobic után még futottam egy órát. és egyébként hamarosan kezdem az aerobicedzőit.mert tudom h így nem teljes a dolog. kell azért.profi leszek!
2012. jan. 17. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!