Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Árthat-e a mindennapos edzés?...

Árthat-e a mindennapos edzés? (aerob)

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, legyen pihenő,más helyeken pedig,hogy mehetakár minden nap az edzés...zsirégetés szempontjából melyik ajánlott?? a cél 10kilogramm 3hónap alatt! 70kg-ból-60-ra szeretnék lemenni,természetesen az étkezésre odafigyelek....
2012. jan. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aerob mozgásnál nem árt (bár annyira nem értek hozzá). Én is most kezdtem fogyózni, ez az 5. napom. Én aerob, intervallumos, és súlyzós edzéseket is csinálok. Így mindenképp kell egy pihenőnap. A te esetedben nem hiszem. Amúgy milyen aerob mozgásokat csinálsz? Én eddig csak futottam. :)
2012. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenő nap kell, néha egy pihenő nap többet ér, mintha edzenél. 5 nap aerob után szerintem feltétlen kell 2 nap pihenő!
2012. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
Az aerob zóna egy elég tág zóna, ha az aerob zónád alsó határa közelében edzel zsírégetés szempontjából akkor regenerál is egyébkét (sok bringás is csinál regeneráló edzést a max pulzusa 50%-án, (és itt is elég jól ég a zsír egyébként), viszont a felső harmadában edzel minden áldott nap, akkor abból könnyen paraszimpatikus túledzés lehet, ami nem túl jó, keress rá neten, ott vannak a "tűnetek" is....:S
2012. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!