Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A régi vagy az új update-kódok...

Josephine7 kérdése:

A régi vagy az új update-kódok a hatásosabbak?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem az update-rendszer szerint étkezni. Eddig a neten keresgettem rá az ételek kódjára, azonban most megvettem a legújabb könyvet, amiben nagyon sok kód eltér a régebbi kódoktól, ezáltal nem tudom eldönteni melyiket kéne használnom, mivel vannak elég nagy különbségek is. Pl: virsli régen 1-es volt, most már 3-as. Ti melyik szerint étkeztek?
2012. jan. 16. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kódok azért változtak meg, mert most már van Update-márkájú élelmiszer. A "sima" virsli régen 1-es volt, de amióta van az Update boltokban Update feliratú, azóta a "sima" már nem jó. Amióta van Update pékáru, azóta a közönséges pékáru már nem 3-as kódú, hanem tiltólistás. És még sorolhatnám...

Az alapkoncepció nem rossz - a sikeres és tartós fogyás egyik alapja valóban a cukor, liszt, gyorsan felszívódó szénhidrátok kerülése.

Ami az Update-et illeti, az nem más, mint óriási biznisz, lassan mindent tiltólistára tesznek, amit nem ők gyártanak. A probléma csak az, hogy csillagászati árakon árulják a termékeiket és az 1-es kód is csak addig "fogyaszt", amíg mértékkel eszel belőle (lásd a Facebook oldalukat, ahol jóformán napi szinten bizonygatják, hogy ha megeszel reggel 7-kor 1 Update pogácsát, akkor délután 3-ig nem leszel éhes - ez már azért óriási túlzás, egész nap éhen lenni se nem egészséges, se nem normális).

Támpontnak nem rosszak a régi kódok (az újak már csak marketing fogás), de a lényeg akkor is a mértékletességen és a változatosságon van.

2012. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!