Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » NORBI Update - miért nem működik?

NORBI Update - miért nem működik?

Figyelt kérdés

Aki a Norbi életmódját követitek! Sikeres?


Én is ezt a "fogyit" csinálom, de lassan egy hónapja semmi meg se mozdul! :(

Ebédre egy "csak?" szendvicset eszek, estére levest általában! Délelőtt gyümölcsöt, délután 1-es gyümilé.

Édességet max. hétvégén valamennyit, de hétközben semmi!

Szerintetek mit csinálok rosszul?

Ti nagyon szigorúan betartjátok? Semmi kenyér, semmi tészta? Rendes ebéd?

Köszönöm ha írtok!


2012. jan. 17. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne kalóriákat nézni, mint a Norbis kajákat enni.
2012. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Már rég óta elérhető a Norbitól független, sikeres fogyókúra receptje. Vannak alapszabályok, melyet ha betartasz, fogysz.


Pl. nem eszel kenyeret, nem eszel felesleges szénhidrátot, margarint, nem iszol cukrozott üdítőt és gyümölcsleveket. Sok húst és fehérjét viszel be, emellett sok friss zöldséget és gyümölcsöt fogyasztasz. Nem értem, mi ebben olyan nehéz. Három óránként lehet enni, este 9-kor is! Nem kell koplalni! Ráadásul nagyon változatosan lehet csinálni, nem kell állandóan csak csirkét enni salátával!

Igaz, nem lehet enni túrós táskát, fornettit, kicsi kocka csokit, túrórudit, meg ilyen csaló kajákat, és akkor működik.


Január 3-án voltam 82,5 kiló, következő héten 81,5; ma 80,6: tökéletes a fogyási ütemem, az izmaimról tűnik el a zsír, és közben még erősödtem is!

2012. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs garantálva se a siker, se a bukás. Az alapvető probléma, hogy Norbi teljesen figyelmen kívül hagyja a kalóriaszámolást, és csak úgy határozza meg az adagokat, hogy amennyit akarsz-annál kevesebbet-kicsit.

így az is lehet, hogy még mindig többet eszel, mint amennyi a fogyáshoz kellene, de az is, hogy egyszerűen olyan keveset veszel magadhoz, hogy az anyagcseréd egy helyben áll és képtelen beindulni a zsírbontási folyamat.

ezért szoktuk ajánlani azt a fajta életmódváltást, amikor kiszámolod, hogy hány kalória kell neked, és ez alapján összeállítasz egy heti étrendet, figyelve a tápanyagok arányára is.

azért is jobb ez a módszer, mert ezt csak úgy tudod megcsinálni, ha beleásod magad a témába és megérted a dolgok lényegét. míg a Norbi-féle módszernek egy lényege van: brainless követni kell őt, mint a szentírást. Ha viszont te tapasztalod ki a dolgokat, akkor sokkal hamarabb megtalálod azt, ami neked a legmegfelelőbb, és gyorsabban rájössz, mi a hiba, ha mégse működik a rendszer.

2012. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


És aki a Norbi életmódot folytatja? Írna olyan is?


Köszi!

2012. jan. 17. 14:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3. Neked is!
2012. jan. 17. 14:09
 6/13 anonim válasza:
szerintem a gyümilé a hibás elem! Rengeteg kalóriát tartalmaz..feleslegesen! Azt iktasd ki+ mozogj heti 3x1 órát és fogyni fogsz:)
2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én csináltam pár hétig. És láttam magamon változást.

Reggelire ettem a szendvicset.( 3 kód) Ebédre valamilyen húst krumplival, rizzsel ( 2 kód), vacsorára húst salival (1 kód)

Szóval volt változás egy ruhámon vettem észre. De nem zabáltam tele magam, hanem mivel többen figyelmeztettek vigyáztam nagyon a mennyiségekre. Hosszú távon nem csináltam mert nem szeretem túlzottan a húst.

2012. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszi válaszod!

Tornáztál közben? És a tésztaféléket is el hagytad?

Arra lennék kíváncsi, hogy vajon csak akkor "hat", ha totál szigorúan átállunk erre az életmódra, vagy akkor is ha ezt azt betartunk belőle?

Köszönöm ha még írtok!

2012. jan. 19. 21:12
 9/13 anonim válasza:
Sztem hulyeseg, amit csinalsz (nem bantasbol), v csináld rendesen v sehogy. Ez igy nem Norbi módszere. Ha a fogadat félig mosod csak meg, akk az se marad egészséges nem?! Fel mű ka nem munka! Hajrá! :) te is szurkolj nekem :P! Szia
2012. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

- mű ka + munka

(bocsi az ékezetek miatt, telorol irok...)

2012. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!