Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen diétával sikerült...

Bánszki Csilla kérdése:

Kinek milyen diétával sikerült lefogynia? Személyes tapasztalatokat légyszives

Figyelt kérdés
tavaly az updattel fogytam 13 kilót, de már meguntam,hogy alig ehetek valamit, és most az 1200 kcal/ nap diétát csinálom egy hete de semmi eredmény:( 21/lány 156cm és 61,5 kg vagyok
2012. jan. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hét alatt mit vársz? Az sem mindegy, miből áll össze az az 1200 kalória, mert ha napi egy BigMac menüből, akkor inkább köpj fel és állj alá, olcsóbb.
2012. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a buta "sok fehérje, kevés szénhidrát, sok zöldség" diétával.
2012. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

normális kaják. normális mennyiségben. de hát igen, egy ember örök kínja lesz (amíg él) hogy nem ehet annyit mint két elefánt, mivel csak 60-90 kilósak vagyunk.

1200kcal-lal még kevesebbet eszel (szerintem) mint az update alatt. vagy ha update-tal ettél ennél még kevesebbet, ahhoz külön gratuláció.

egészséges nő fizikai aktivitástól függően simán fogyaszthat 1400-1800kcal-t is..

2012. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is update-eztem, és az volt a lényege, hogy mindent lehetett enni, csak nem mindegy mikor. Nem értelek.
2012. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha mindent lehet enni, és bármennyit, akkor több energiát vihettek be a testetekbe, mint amire szükség van. tök mindegy mikor, a pozitív energiamérleg mellett hízás történik. mivel a megevett kaja nem párolog el senkiből.
2012. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi diétát nem követtem, mindent ettem, csak a mennyiségre figyeltem oda.

Nem a fogyókúra miatt, hanem amúgy is: este már csak főtt tojást szoktam enni, kis ketchup-pal.

Egyébként a 13 kiló leadása szép teljesítmény, azon nem kell meglepődni, ha megáll egy időre a fogyás!

Én kb. fél év alatt adtam le valamivel több, mint 10 kilót.

2012. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25-ös testtömeg-index mellett már nem szabadna kalóriában ennyire korlátoznod magad. Sportolj inkább, sokkal többre mégy vele.
2012. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én update-tel fogytam le, és szinte mindent eszem, de pl. kenyeret u1-eset, stb. Ami kevés étel nem pótolható u1-essel, azokat ritkán fogyasztom és csak reggel.
2012. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!