Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Viszonylag gyors, és tartós...

Viszonylag gyors, és tartós fogyást szeretnék elérni, étrend kiegészítők nélkül. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és túlsúlyos (85-90 kg, 165 centi magas)

Nem tudna valaki olyan fogyókúrás tippeket adni, ami tartós, és viszonylag gyors fogyást eredményezhet? (természetesen rendszeres mozgás mellett) Ha vannak ilyen tapasztalataitok, akkor légyszíves írjatok közülük olyat, ami segíthet! Előre is köszönöm:)

(étrend kiegészítőt nem szeretnék szedni, mert ilyen korban nem egészséges)



2012. jan. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Magdika77 válasza:
Szerintem, ha nem vacsorázol akkor sokat segít. 4 óra után csak folyadékot mást semmit. Sok vitamin, zöldség nyersen is ha nassolni szeretnél. Ebédre két tányér levest a második helyett. És reggeli torna, meg délutáni kocogás aranyat ér!!!
2012. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze hogy segít. 15 éves, pont jó kor hogy fél napon át tápanyagok nélkül legyen. eddig is sz.arul evett, most még éhezzen is 12-14 órán át.

előtte meg beza.bál, tehát még fogyni sem fog. ezen kívül amúgy egyetértek.

2012. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Magdika77 válasza:
Szerintem ha 4 után nem eszik este meg kialussza magát akkor bízom benne, hogy nem hal éhen! Ha nassolás képpen zöldséget rágcsál az nagyon egészséges még akkor is ha csak 15 éves. Az egészséges táplálkozást tartom elsőrendűnek, és nem a táplálék kiegészítőket. Amiben akár több féle egészség romboló szert kavarnak bele, és megvetetik több ezer forintér. Én bíztos nem adnám ezeket a gyerekeimnek! Inkább gyümölcs, zöldség, főzelék, tejtermék. Ezekben az ételekben megvannak a vitaminok. És egészségesek is. Ami nem utolsó rendű. És tápláló.
2012. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, Magdika77 :)
2012. jan. 21. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha alaki még tud ilyeneket, akkor várom a tanácsokat.

mellékesen kb 20kg-tól akarok megszabadulni szeptemberig, szóval... Jöhetnek a keményebb kúrák is :D

2012. jan. 21. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha valaki inkompetens akkor örömmel vársz még hülyeségeket?

zöldségek gyümölcsök és vitamin. az a vitamin, amiből fele annyi sincs már a növényekben, mint ~20 évvel ezelőtt volt?

meg milyen egészségkárosító anyagokat kevernek a táplálékkiegészítőkbe? meg az Orbán Viktor is azért lett miniszterelnök, hogy az ilyen összeesküvés elméletek ismerőit akik itt gyakorikérdéseken írnak elkapja..


hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani? hozzáértés nélkül nem írok gyerekeknek tanácsot! ha annyi futja táplálkozástudományi ismeretekből, hogy 4 után ne egyen, azzal mindenki a saját gyerekét tegye tönkre. nem fogok hosszan érvelni miért rossz ha az emésztő rendszer üresen pang, hogy miért kéne a szerencsétlennek egyenletesen fehérjéhez jutnia, este sem hal meg a gyerek amíg alszik, a szervezete nagyon is aktív..

Kérdező, egyél normálisan. és inkább olvass utána mindennek, mert oltári baromságokat írnak. abból kiindulni hogy délután 4 és reggel 8 között nem hal éhen.. hát besz.arok, már háború van vagy miért vannak ilyen "komoly" célok?

2012. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Aczél!

Értékelem a tanácsodat, bár az első felét nem igazán értettem:D pl, hogy jön ide Orbán Viktor?? Ha valakinek egyéb tapasztalata van az nyugodtan leírhatja, nem biztos, hogy nem ért hozzá. És nem fogok délután négy után nem enni, hanem csak este hat után. Ahogy néztem, te nagyon is szeretsz fogyókúrás tanácsokat osztogatni, több ilyen kérdésre is írtál már választ. Magdika77 pedig nem írt hülyeséget, ugyanis szépen fogyok! Légyszíves olyan válaszokat írj, amik a kérdéssel kapcsolatosak, ne a másik tanácsait értékeld le úgy, hogy ki sem próbáltad. Ezzel nem megsérteni akarlak, ha mégis sikerült, akkor bocsánat.

2012. jan. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!