Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Minél több...

Mit tanácsoltok? Minél több véleményt légyszi (? ) zumba vagy futás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy nem vagyok kövér, de ha fogynék nem ártana meg:D Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek melyik hatásosabb? futni 50percet, majdnem mindennap max. 1 nap amikor nem (attól függ, hogy van időm) vagy pedig heti 7x zumba? :D

Nyáron vége a sulinak és minden reggel elmegyek futni 50-60 percet az fix! csak így most ezt nemtudom még:D

Most jelenleg zumbázok, mert hideg van még a futáshoz (tudom felkéne öltözni meg minden de nekem úgy nem kényelmes:S) de amint jobb idő lesz megyek futni!!! :D

Szerintetek?


2012. jan. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Futás a legjobb.
2012. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Futás a legjobb szerintem, mert:


- ingyé van.

- te szabod meg, hogy mikor mész.

- te szabod meg, hogy mennyi ideig csinálod.

- nem kell más csajokat nézned, hogy riszálják magukat.


üdv.:


Egy antiszoc.


XD

2012. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, igen és még azt akartam, hogy ha a futás jobb akkor miért jobb?:D
2012. jan. 21. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem zumba jobban bejon, mivel tobb tetreszedet megmozgatod, jobban formasodik az alak, job lesz a ritmusérzék illetve a tánc is..:)
2012. jan. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én inkább a futásra szavazok (bár nem szeretek futni, mert nekem tök unalmas), de azért inkább az, mert a zumbát már kipróbáltam, de nagyon béna voltam, és nem mennek az alaplépések :D
2012. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én már 4hónapja zumbázok tehát nekem a lépésekkel nincs gondom. :D de elvileg a futás is mindenedet átmozgatja:D én tavaly nyáron mindig futottam és legelső futásom után, másnap olyan izomlázam volt mindenembe de a derekamon nagyon éreztem. :D
2012. jan. 22. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged, próbáld ki a kangoo-t. az tényleg mindenedet átmozgatja. :) itt egy video: http://www.youtube.com/watch?v=emh6DD_KOIo&feature=related
2012. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!