Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy lefogyhatok? Mennyit?

Igy lefogyhatok? Mennyit?

Figyelt kérdés
Augusztus végére szeretnék lefogyni,hogyha megyek Gimibe csinos legyek.Szerintem Februárban vagy Márciusban kezdeném a fogyókúrát! Diétás ételeket ennék: túró,zöldségek,gyümölcsök,csirkehús,néha baromfivirsli,tk kenyér.Nem ennék rendes kenyeret,nem nassolnék.Nem innék cukros üdítőket!Napi 2-2,5 liter szánsavmentes víz! Sport: Gyalog járok suliba ami nincs közel hozzám,és haza is gyalog járok.Este futnék , bicikliznék hétvégente még reggel is! Nyáron meg főként! Bevállhat? mennyit fogynék?
2012. jan. 23. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Heti 1 kilóval kalkulálj.
2012. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ja és 170 cm vagyok és 70 kg :(
2012. jan. 23. 16:57
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :))) És énis ugy gondoltam hogy hetente -1kg
2012. jan. 23. 16:58
 4/22 anonim válasza:
mozogni kell az a lényeg
2012. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg az a lényeg, hogy ha ezekből a kajákból túl keveset eszel akkor beteg leszel, ha meg túl sokat akkor hízol.

ergó fantasztikus, hogy ennyi idősen alapvetően tudod miket kell enni, de oda kell figyelni a mennyiségre. ugyan is csak is te rajtad múlik, hogy heti 1 kiló mínusz lesz, vagy fél kiló, vagy hízás lesz.

tehát úgy is mondhatjuk, hogy ne kalkulálj, hanem úgy egyél hogy annyi legyen.

a fél kiló - is bőven elég amúgy.

2012. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Aczél te mindenhol osztod az észt? :) Olyan baromságokat olvastam még multkorába amit írtál..te inkább ne adj tanácsot.
2012. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
inkább azt mondd meg te kiaf@szom vagy, és idézd már milyen baromságot írtam (a kur.vás kérdés nem ér, ott szórakoztam nem tennék chilit a májára!) :)
2012. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jólvan,oszt az észt tovább..te mindentudó...hehe :D
2012. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
oszd*
2012. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kicsit unalmas már hogy mindenhol csak téged látni :) Nem akarsz még helyet cserélni Rubint Rékával?? Őt is túlszárnyalod :DD
2012. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!