Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízni lehet? R:müzli...

Ettől hízni lehet? R:müzli tejjel (100kcal) t:2 alma (60kcal) 12 db abonett (228kcal) e:tortellini sajttal (400kcal) müzli tejjel (150kcal) u:1 kifli (130kcal) 1 jogurt (125) 1 choco choco (190)

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

add össze, és nézd meg, hogy a kalóriaszükségleted felett van-e. ha igen, akkor nyertél, hízni fogsz.


egyébként müzli tejjel 100 kcal? ezt hogy a nyavalyába hoztad ki? 2 deci tej önmagában 100 kcal (ha 1,5%-os, ha több, akkor mégtöbb), a müzlinek meg 100 grammjában van kb. 400 kcal.

szal a 100 kcal max akkor jöhet ki, ha 10 g müzlit eszel 1 deci tejjel, ami meg madárkaja, nem reggeli.

2012. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted? Összeszámoltad hány kcal,akkor meg?

A csivavám hízna tőle én meg nem,ennyi.

2012. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez majdnem 1400 kcal, ami mondjuk napi egy+másfél óra edzés mellett jónak mondható.

De az összeállítás nem jó. Sokan ott szúrják el, hogy csak a kalóriákat nézik. Ez az étrend fogyáshoz nem jó.

Írok egy mintaétrendet:

Reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér 2-4 szelet pulykasonkával, 1(-2) főtt tojással és annyi zöldséggel, amennyit nem sajnálsz (uborka, paprika, paradicsom, saláta stb)

Tízórai: gyümölcs (mondjuk 2 db zöld alma stimm, vagy narancs+alma stb)

Ebéd: Saláta tztzikivel+natúr sült csirkemell (olívaolajon elősütöd mindkét oldalát (előtte fűszerezed ugye), majd sütőben készre sütöd). Salátából mehet, amennyi jól esik

Uzsonna: mondjuk natúr joghurt édesítővel, gyümölccsel (én mirelittel szoktam), összetöröd, esetleg törsz bele 2-3 db korpovit kekszet


Délután/este legalább 40-60 perc mozgás (nekem az vált be legjobban, ha pl. Rubint Réka tornával kezdtem súlyzós gyakorlatokat csináltam, és utána még 30-40 percet bicikliztem/kocogtam)

vacsi: én fehérjeitalt szoktam inni jó nagy adagot, esetleg még eszem egy nagy almát. De talán mehet például kis saláta hallal/kis csirkemellel.


Az én étrendem nagyjából hasonló (bár én nem eszem húst, de gondolom te igen, ezért írtam így:), kb. 1300-1500 kcal/nap és 60-90 perc mozgás heti 5-6x. Működik, egy hónap alatt 4 kilót fogytam, És csípőről lement 5 cm.

A lényeg, hogy ne egyél cukrot, ne egyél túl sok gyümölcsöt (sokan azt hiszik, ha csak gyümölcsöt esznek, majd nem győznek fogyni, utána jön az überraschung:), sok zöldséget, fehérjét (tejtermékek, sovány húsok, esetleg szója) kell enni, teljes kiőrlésű szénhidrátokat fogyasztani finomított helyett, és sok vizet inni. Én újabban elkezdtem L carnitine pezsgőtablettát inni edzés előtt, szerintem az is segít.

2012. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel helyettesíted a húst, utolsó válaszoló? Kösz (én sem eszem)
2012. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szójával és ebből.készült termékekkel, tojásfehérjével, tejtermékekkel,piwer proteint iszom edzős napokon reggel-este, pihenőnapokon 6 db amino st3000 tablettát szedek: reggel-délben-este 2-2 darzbot. kb. ennyi:)
2012. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó: Én az edzésedet felcserélném, először kardió majd erősítős edzések! Az izmaid meg fogják köszönni! Egyébként azóta mennyit sikerült fogyni? Ügyesen csináltad/csinálod!
2015. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!