Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra sikerülne lefogynom?

Nyárra sikerülne lefogynom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


18éves lány vagyok, és igazából mióta az eszemet tudom mindig ilyen kis duci voltam.. :(

Mindig úgy voltam vele,hogy "maajd..lefogyok..", mindenki elfogad olyannak,amilyen vagyok ..

aztán ma szépen a tükörbe néztem.. láttam magam,hogy egy hájpacni áll ott.. többen mondták,hogy szép arcom van, és ha vékonyabb lennék (nem akartak megbántani) :) ,akkor milyen jó lenne..

az elhatározás ma jött véglegesen, hogy a 168 cm-hez a 85kiló baromira nem jó ..:(

Az álmom az,hogy nyár elejére én is tudjak felvenni szép ruhákat,hogy a strandon ne kelljen szégyenleni,ahogy kinézek..

Futással nem tudok fogyni,mert sajnos a lábműtétem miatt ez nem kivitelezhető..

valami jó torna,kaja,diéta?

Köszönöm előre is!:))


2012. jan. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Ne fog sikerülni!

Örökké pufi maradsz !!!!!

2012. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

akárhonnan nézem, nyárra nem lehet bomba alakod. sajnos előbb kellett volna észbe kapni, mondjuk úgy szeptemberben.

olyan 63-65 kiló a reális amit elérhetsz,(heti1 kilo mínusz kb)de megsúgom, ez még közel sincs egy jó testhez, én 168/53-mal sem vagyok még egy bomba alakú nő,bár azon vagyok! kcal deficites diéta, és kocogás,ha az megy. napi 3 lityó víz, semmi süti csoki,szarkaja, cukros szarság. ennyi a titok.

2012. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én holnaptól kezdem a kalóriaszámlálást,te is fogj bele.Ha betartod 20 kiló lemehet nyárig.Én 1500 kalóriával kezdem.
2012. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz meg néhány epizódot, hátha tud jó ötelet, inspirációt adni:

[link]

2012. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

milyen kedvesek vagytok már vele...


kérdező: heti egy kiló fogyással valóban le tudsz menni 65 körülre nyárra, ami már nagyon jó! lehet, hogy nem kifutóra illő modellalak, mint ahogy azt az 53 kilós kollegina volt szíves ilyen bunkón megfogalmazni, de ha minőségi ételekkel akarsz fogyni és sokat sportolsz, akkor lehet feszes, formás alakod. a vékonyság ugyanis nem minden, formák is kellenek hozzá, akkor meg már inkább egy telt, formás lány, mint egy löttyedt vékony.

szóval fel a fejjel, kezdd el, mert megéri, gondolj arra, hogy minden egyes nappal, amivel elhalasztod ezt az egészet csak növeled azoknak a napoknak a számát, amit boldogtalanul kell eltöltened ebben a testben! és minden egyes diétás nappal közelebb kerülsz az egészséges, formás alakhoz :)

2012. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!