Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hete csinálom a diétát...

5 hete csinálom a diétát kalóriaszámolás illetve heti 3x 30 percet futok de nem fogyok egy dekát se?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet? Pedig sok felesleg van rajtam és eddig mindig pont az elején ment gyorsan a fogyás és utána az utolsó 5 kilónál jött egy holtpont de most nem akarnak megindulni a kilók. Mit csinálok rosszul? 1350 kalóriát fogyasztok 177 cm vagyok most 80 kiló 70 szeretnék lenni, 31 éves vagyok. Korábban huszonegynehány évesen ment gyorsan a fogyás a korommal van a baj, túl "öreg" vagyok hozzá hogy meginduljanak gyorsabban a kilók? A pajzsmirigyem alulműködik a szülés óta de elvileg határon belül vagyok így gyógyszerrel (tsh és t3 t4-et szoktak nézni).
2012. jan. 25. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
tükörben sem látsz változást?
2012. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de igen, meg ruhákban érzem de ugyanúgy hajszálra 80 kg-t mutat a mérleg idegesítő. Nem adom fel mert már teljesen hozzászoktam mind a mozgáshoz mind a kevés mennyiségű kajához csak jó lenne ha megindulna.
2012. jan. 25. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sem ártana tudni, mikor, mennyit és mit eszel, mert a kalória összetevődhet szar kajából is, amit a szervezet éhezésként érzékel, és raktároz.
2012. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5ször eszem amit minden fogyós oldalon leírnak abonett vagy teljes kiőrlésű kenyér sovány felvágott sonka savanyúság vagy zöldség. Délelőtt vmi gyümölcs aztán ebéd én készítem főzelék szóval nem rántásos habarásos kalória bomba...hússal hallal ilyesmi. Délután uzsonna tájt bűnözök müzliszelet vagy túrórudi, vacsorára is saláta tejtermék hús felvágott vagy egy virsli ilyesmi. Vagy főtt krumpli ilyesmik. Nem értéktelen kalóriák szóval nem értem.-
2012. jan. 25. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
kit erdekel hogy mennyit mutat a merleg ha cm-ben van valtozas??? és eloszor úgyis víz megy ki a szervezetbol..
2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!