Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újra előjött a hasfájásom, és...

Újra előjött a hasfájásom, és ma hasmenésem is volt. Érdemes elmennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt voltam hasmenéses beteg. Orvosnál is voltam, kb. 3 nap múlva kigyógyultam, már csak a hasam fájt néha-néha, de hasmenés nem volt. Sajnos már 2. napja megint tapasztalok hasfájást, hányingert, szédülést (ez utóbb nem volt), egy kis fejfájást, de nincs lázam és ma egy pici hasmenésem volt. Érdemes elmennem az orvoshoz? Nem furcsa, hogy egy héttel ezelőtt is ilyen problémáim voltak? Aki úgy gondolja, kérem válaszoljon!
2012. jan. 25. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is hasonló volt hányás hasmenés, másnapra nem volt semmi bajom a hasfájáson kivül, 2 hét mulva megint előjött a hányás hasmenés, de ugy hogy el is ájultam, másnapra semmi bajom nem volt megint.. mikor elájultam felhvtuk az orvosi ügyeletet, anynit mondtak szén tabletta, meg b6 vitamin... igyál sokat, hogy a folyadékot potold, lehet csak visszafertőzödtél, de ha megint kijön akkor menj el dokihoz
2012. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Folyamatosan iszok, jelenleg most jól érzem magam, de ha ma, vagy holnap megint előjön a hasfájás, hányinger (szerencsére nem hánytam), akkor mielőbb elmegyek az orvosomhoz.
2012. jan. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!