Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kcal van...

Szerintetek hány kcal van benne? Kíváncsi vagyok, hogy jól számoltam e.

Figyelt kérdés

Ma reggelire ettem: 2barna kenyeret(előre szeletelt kockakenyér)2db sertésvirslivel(11cm hosszú kb)

10órai: Egy update túró rudi

Ebéd: Egy tányér csont leves,pici főtt husival(disznó sovány)

Uzsonna: Egy narancs

Vacsora: Lisztbe forgatott natúr halszelet,főtt krumpli,gomba(a gomba minimális a hal egy kis tenyérnyi,a krumpli kb egy nagyobb krumpli )


2012. jan. 25. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kenyér, mittudomén milyet ettél, meg mennyi volt, de tételezzük fel, hogy 50g korspitz, az 115 kcal

Wirsil szintén nem mindegy, hogy füstli jellegű, vagy inkább olyan normális roppanós/frankfurti féle, mert igen nagy különbség van.

Számolok két füstlit: 178 (két frankfurti mondjuk inkább 400 körül lenne, szal nagyon nem mindegy mi volt az)

Csontleves, hát ez megint....

Kerestem neked egy húseves számot: 250 ml kb. 300 kcal

Sovány disznóhús (mégis melyik része, meg mennyi a kicsi?) mondjuk 50 g sovány comb: 106

1 narancs mondjuk 100

Hal (na hát aztán ez se mindegy, hogy ponty vagy fogas, meg pláne mennyi) de számolok valamilyen fehér húsú hallal, egy tenyérnyi az mondjuk 150 g, 258 kcal, 1 kiskanál búzaliszt 9kcal, kb egy teáskanál olajat szíbhatott be, az mondjuk, hogy 40 kcal, a krumpli mondjuk 100g, az 86 kcal, a gomba (milyen?) ha mondjuk 30 g, akkor 8 kcal.


Ezek nagyon sacc adatok, és hatalmas eltérés lehet a feltételezésem és a valóság között, de ha az a helyes amit én számoltam, akkor ettél 1114 kcal kb, ebből 94g protein, 85g szénhidrát, és 44g zsír.


Amúgy szenvedtem vele vagy 10 percet, mire kiszámoltam, neked is pont ennyibe telt volna.

2012. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ én 1500 körül számoltam.

A virsli frankfurti szerű,de kisebb mint egy füstli.

A hal az tengeri halfilé.A hús az levescsontról szedegetett.Karaj husi.

2012. jan. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!