Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm magyas vagyok 91...

173 cm magyas vagyok 91 kilóval. A kajálásra mostmár odafigyelek, nem is kívánok annyit, de a kilók csak nem akarnak lemenni. Sportolnom kéne valamit, de utálok futni és a szobabicikli is idegesít. Tudtok esetleg valamit?

Figyelt kérdés
Örülnék pl. a zumba fitness-nek, de halason nics ilyen edző sajna...
2012. jan. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat számít a szokások kialakítása. Például menj minden nap gyalog suliba/munkába; Szokj le az üdítőitalokról(csak hagyd el, inkább igyál vizet); Méregteleníts, főleg így, Karácsony után..

Egyél lassan és sűrűn. Naponta 5-6 szor, de soha ne lakj jól!

Mindig annyit egyél, hogy ne legyél éhes.

Nincs nasi sem.

És minden 2. nap sportolj valamit. Én az úszást ajánlanám, mivel mindem más veszélyes lehet az izületekre. Az úszással lehet a legtöbb kalóriát égetni.

2012. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az úszás jó, ha van a közelben uszoda. Csak azzal az a gond, hogy drága. Biciklizhetnél kint, majd tavasztól, ha most nem akarsz a hideg miatt. Ezeknél igazából sztem nincs jobb.
2012. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :-)
2012. jan. 26. 16:34
 4/4 anonim válasza:
Nálam a felülés vált be :)
2012. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!