Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kg felesleg...

Szerintetek hány kg felesleg van a hasamon? Segíthet a biciklizés?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok 61 kg, tisztába vagyok vele, hogy nem vagyok dagadt de a hasamon van egy kis felesleg amitől szeretnék megszabadulni lsd. [link]


Szerintetek, ha mindennap fél órát sportolok (legtöbbször bicigli, van amikor úszás van amikor futás) és diétázok mellette sikerülhet?

Mennyi idő után lesz változás?


2012. jan. 25. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmiféle felesleget a hasadon, de a sport természetesen sosem árthat.
2012. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így szemből nem látszik, de nem sok :)

Szerintem a futás nem árthat vagy a biciklizés.

2012. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisz85 ***** válasza:
igen sikerülhet de én a helyedben 40 percet bringáznék minimum, ugyanis a zsíranyagcserének ennyi kell legalább hogy úgy istenesen beinduljon, persze elvileg hamrabb beindul,de jobb a 40 perc 1 ó között, alacsony intenzitáson a hét minden napján. + diéta, egyébként a képet nézve nem vészes a testzsír%od, én olyan max 14-5 % ra saccolnám max.
2012. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs felesleg

ne gondold, hogy van, mer ez a has így szép :)

2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés feleslegnél már a lehető legpontosabban kell a ch mennyiséget belőni,és kemény szálkásitó edzést nyomassál . Napi fél ora biickli alacsony intnezitáson lóf@szt nem fog érni ,helyette egy kemény 40 perces intervall edzést ajánlok ,és súlyzós edzések is mehetnének kiegészitőleg (akár a saját testsúlyoddal!)

bodybuilder.hu t ajánlom ha komolyan gondolod. Az alapanyag nagyon jó és így is szép a hasad,de a sport ártani nem fog mint már mondották volt oly bölcsen

2012. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor nem ér semmit, amit csinálok ? :O

kondizni nem nagyon kondizhatok egészségügyi okok miatt.

2012. jan. 26. 08:06
 7/7 anonim válasza:
Semmi baj nincs a hasaddal!Természetesen a sport hasznos,szóval csináld.
2012. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!