Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az edzéste...

Mit gondoltok erről az edzéstervről?

Figyelt kérdés

Zsírégetés mellé jó lenne egy ilyen edzésterv?

[link]


2012. jan. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó edzés, de azért tegyük hozzá, hogy 12 hét alatt nem pakolsz fel 10 kiló izmot. Csak ha pattintod hozzá a nem gyenge koxot.
2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szar
2012. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

teljesen jó.

egyébként a cikk nem azt írja,hogy felpattint 10 kilót,hanem,hogy az optikai benyomás fog nagyjából annyinak látszani.

meg amúgy is,diéta alatt úgy sem tud senki egy deka izmot sem felszedni kalória deficitben.

2012. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ha jól értem tehát ezzel az edzéstervvel nem fogok izmost felszedni, hanem formásabb leszek, és jobban ki fog rajzolódni az izom, és erősebb leszek?

2012. jan. 26. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

nem,de látom nem vagy képben.

a kérdésedben zsírégetés van.

én én naiv azt feltételeztem,hogy ez automatikusan diétával párosul.

ez az edzés terv meg teljesen jó tömegnövelésre és szálkásításra is mert a kettő között csak az étrend a különbség nem az edzés.

2012. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!