Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le 2 hónap alatt?

Hogyan foggyak le 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

mit javasoltok?

aerobik futásból heti mennyiszer?

14/L.


2012. jan. 27. 20:43
 1/8 anonim válasza:

Nos... aerobik futás, hogyha látványos és gyors fejlődést akarsz akkor: heti 5 kardio edzés, és az étkezéssel annyit hogy: az 1,5, de az ajánlott 2L folyadék legyen meg naponta.. aztán ha ebédelsz lehetőleg egyél levest, és második fogásra mindig olyat egyél ahol a szénhidrát és a fehérje keveredik.. tehát krumpli + hús.. rizs+hús, tésztafélék+hús, stb.. tehát egyél húst mondjuk savanyús

ggal, zöldségekkel.. illetve az édességeket hanyagold, inkább helyette egyél gyümölcssalátát. És ne feledd, fuss 5ször hetente ha valóban fejlődést akarsz, és legyen benned akarat, kitartás, és ha még utánanézel ezeknek, mert ez alap amit leírtam, akkor áprilisben már simán lesz eredménye, hidd el nekem.:)

2012. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
első vagyok, amúgy a folyadék alatt vízre céloztam:D
2012. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
és még azt akartam mondani, hogy olyat egyél ebédre második fogásra, ahol NEM keveredik a szénhidrát és fehérje bocs hogy ennyire szétszórt vagyok ezért írtam a hülyeségeket ne haragudj
2012. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi kilobol akarsz fogyni es mennyit eloszor azt ird
2012. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösszii, a tanácsot :)
2012. jan. 27. 21:30
 6/8 anonim válasza:
Helyesírás könyv emelgetése és olvasása. Heti 7-szer 2 órát.
2012. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
napi 900 km aerobik futás,2 hónapos gulág diéta,napi 3000 fekvőtámasz,600 hasprés és 1000 felülés és olyan karcsú és izmos leszel 2 hét alatt hogy azt Arnold Schwarzenegger is megirigyelné
2012. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2012. jan. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!