Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, így...

Le szeretnék fogyni, így lehetséges (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves lány vagyok, 183 cm és kb 96-7 kg! Ebből szeretnék lefogyni, egy 10-20 kg-ot! Arra gondoltam, hogy rengeteg zöldséget/gyümölcsöt és fehérjét fogok enni, szerintetek így sikerülhet? Már nagyon sok mindent kipróbáltam de sajnos eddig nem használt semmi. Tervezek mellé napi mozgást is (talajtorna). Arra gondoltam, hogy futni is eljárnék, de nem tudom ilyen súlyfeleslegnél megéri-e. Úszni sajnos nincs lehetőségem. :(


Tovább ha valakinek van fogyi-ötlete, szívesen veszem! Ja és szerintetek mennyi idő alatt tudnék leadni ennyi felesleget? Egészségesen szeretném csinálni, nem várom, hogy 3 hónap alatt lemenjen a 20 kg.


2012. jan. 28. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Talajtornával szinte semmire nem mész.

Nem kell futni,simán jó az intenzív gyaloglás. Vagy bicó?

2012. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna a bicaj se jó :( A séta az mindennap megvan alapból, kb 3 km :) De majd iktatok be még egy kicsit estére is. :) Mármint a sétából.
2012. jan. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!