Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogok ha ezeket...

Miért nem fogok ha ezeket csinálom? --->

Figyelt kérdés
A fülemben akupunktúrás tűk vannak, két hetente kell cserélni és a állandóan benne van. Elvileg az éhségérzetet csillapítja. Napi 2 db szűztea kapszulát szedek. Futok napi 40 percet. Reggel eszek egy kornspitz-t uborkával, egy szelet sonkával és mustárral. Ebédre általában az amit anyum főz, de abból se eszek sokat. Este pedig iszok egy nagy bögre zöld teát.
2012. jan. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
koplalás és marhaságok helyett...rendes étkezés, türelem és rendszeres sport hosszabb távon...2 hét alatt ne várj csodát
2012. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

koplalás,agyagcsere belassulás.

marhaságok szedése.

nincs itt titok.

2012. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez egy baromság már bocsi

reggelire a kornspitz jó, de egy szelet sonka szerintem nagyon kevés bele, nyugodtan tegyél bele még zsírszegény sajtot és 1 főtt tojást is

ebéded nyugodtan egyél ha olyan van akkor kevesebbet

vacsorád miért nincs?

tízórai, uzsira iktass be gyümölcsöket

tejtermékeket nem eszel?-túró, joghurt, tej?

gyümölcs zöldség?

husok, hal, tojás?

2012. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért, mert buta vagy és azt se tudod, mi fán terem a fogyás. nézz utána, olvasgass. ÉTREND (ez amit csinálsz ez nem az) és ez a mozgás tökéletesen megfelelne.

akupunktúrát hagyd a fenébe, szűztea szánalmas próbálkozás. valószínűleg egészséges fiatal vagy (gondolom, huszonötnél nem lehetsz több, mivel édesanyád főz rád), ha normálisan ennél, rendbejönne az anyagcseréd. én csak saját tapasztalatból beszélek - egészségesen étkezem, sportolok, és (elnézést, de szerves része a válaszomnak) napi minimum háromszor van tisztességes székletem, az utolsó immunrendszeri gyengeségem óta (októberi rövid betegség) nem volt se túl híg, se székrekedésem. és nem szedek kapszulát.

2012. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos leírták előttem, de röviden:

fogyás -> kalória deficit

kalória deficit -> fogyás


ezek közül te melyik módot csinálod (mindkettő ugyan az). kur.vára tök mindegy milyen étvágyad van, amíg nem tartasz kalória deficitet (továbbá nem eszel egészségesen, megfelelő tápanyag bevitel stb. + megerőltető mozgás) addig.. addig jönni fognak az ilyen kérdések. látom a futást, az jó. mellé még saját súlyos erősítő gyakorlatokat is csinálhatsz.

2012. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már régebben is fogyóztam, csak nagyon sokat fogytam és muszáj volt visszaszednem jó pár kilót. De sajnos már túl sokat szedtem vissza. És most szeretnék leadni belőle. Ugyanazt csinálom amit régen, akkor heti 1 kilót fogytam most meg semmit.


Amúgy sok gyümölcsöt és zöldséget eszek. Tejterméket nem nagyon mert allergiás vagyok rá (csak kicsit) max csak gouda,trappista sajtot és fetasajtot a görög saliba.

2012. jan. 29. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenki allergiás a tejtermékekre, max. még nem tudják. a tej nem felnőtt emberi kaja.


ugyan azt ne csináld mint anno, mert azóta nyilván változott a tested, az izomtömeged, a fizikai aktivitásod, lényegében az energiaigényed.

2012. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!