Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta híztam 10 kilót elkezdte...

Mióta híztam 10 kilót elkezdtek lógni az addig elég feszes melleim. Ez hogy lehet? Ha lefogyok mégjobban fog lógni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért hagytad el magad? Megérte? Látod,látod, hova jutottál. Leadni jóval nehezebb lesz, mint ahogy felszedted.
2012. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el magam, fogamzásgátó miatt jött fel 2 hónap alatt. Hülyeség volt kipróbálni, már bánom és természetesen abbahagytam. 2-3 kiló ment le azóta.
2012. jan. 28. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hirtelen hízás miatt megnyúltak a kötőszöveteid. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, azok célzottan veszik kezelésbe a kötőszöveteket. Meg tornázz, vagy sportolj egy kicsit és könnyebben lemennek a kilók és 'vissza'-feszesedik a bőröd is!:)
2012. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez annyira ODD az ilyen fogamzásgátlók.. annyira :/

nem is vágom, hogy ezek plusz vizet segítenek megkötni, azért ugrál fel-le tőlük tömeg, vagy lassító hatással lehetnek az anyagcserére (hormon hatás, elképzelhető) és az eddigi mondjuk 2000kcal naponta már hízós mennyiség lesz? fogalmam sincs pontosan hogy mehet ez..


de a melled miatt ne aggódj, ha feszes volt, akkor simán lehet feszes fogyás után újra. meg ez sem pikk-pakk változik, lehet hogy pár hónap eltelik mire visszaáll, azért a kötőszövetek, bőr alkalmazkodnak, csak idő kell nekik.

2012. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha 24 éves koromig nem híztam el, aztán pont amikor elkezdtem szedni feljött 10 kiló, akkor csak attól volt...
2012. jan. 29. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

azzal kapcsolatba hozható.

az étel mennyiséget mindig ahhoz (kéne) mérni, hogy éppen mennyi az igény. ha gyógyszer miatt (vagy hormon probléma miatt, bármilyen oknál fogva is) akkor ennek megfelelően kell csökkenteni a kaja mennyiséget. amíg nem sikerül súlytartást elérni. a mostani esetedben meg addig csökkenteni, amíg nem kezdesz fogyni.

meg ugye mozogni mint versenyló.

2012. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!