Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem fog semmi baj történni?

Ugye nem fog semmi baj történni?

Figyelt kérdés

Újév óta diétázom, ill. rendszeresen elkezdtem sportolni (futógép, kardiogépek, bicó)

Az az igazság, hogy nagyon nehezen állom meg, hogy ha eszem valami édességet/bűnös kaját, utána ne egyek meg még 10 féle másik édességet... ezért egyszerűbb ha heti 1 bűnözést sem engedek meg magamnak.


Csak nagyon ritkán vagyok éhes, mert napi 5-ször eszem, de pici adagokat, kb. 3-3,5 óránként (ebből van gyümölcsétkezés is). Teljes kiőrlésű kenyeret, barnarizst, rengeteg zöldséggel, zabpelyhet eszem, és nagyon ritkán(!) főtt krumplit is, de vaj nélkül. Szépen fogytam, de tegnap elszaladt velem a ló:

mivel hétközben nem szoktam bűnözni (afféle maximalista vagyok, számomra úgy tökéletes egy fogyis nap, ha semmiféle cukor, bűnös-mekis kaja nem volt) viszont nagynénémék jöttek látogatóba, és vagy 10féle sütit hoztak... és nem bírtam ellenállni, végigkóstoltam mind a 10-et...


meg ezen a héten az edzőterembe is csak 1-szer voltam, mert nem jutott rá több időm. (amúgy heti 2-3szor szoktam menni) És anya ebédjéből is ettem előtte, ami nem a legdiétásabb volt.. olyan tele éreztem magam tegnap, tényleg sokat ettem egy normális nem fogyizó emberhez képest is...


Ha folytatom a diétám, ez a kilengés ugye nem vezet a fogyás leállásához?


2012. jan. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, 1 nap alatt nem tudsz annyit enni, hogy az érdemben változtasson egy pl. fogyási tendencián.

de úgy kezdted, hogy "Ugye nem fog semmi baj történni?"

mire gondoltál, mi lenne baj? vagy ennyi az egész, amit írtál?

2012. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy anya ebédjétől (lángos volt... és ugye nem tk lisztből, de amúgy sosem ilyet szoktam enni, hanem mindig csinálok magamnak barnarizst, vagy zabpelyhet reggelire) meg a sok sütitől leáll a fogyás... de mivel kb. heti 0,7-8 kg-ot fogytam eddig, félek, hogy ez most megváltozik, és stagnálni fogok:S


ugye nem? meg ugye semmi nem fog ebből rám rakódni?

2012. jan. 29. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Baj inkább a koplalástól szokott történni, te teljesen normálisan diétázol, úgyhogy biztos nem lesz bajod tőle. Egy normális diéta mellett nem gond, ha eszel édességet is (persze nem állandóan).
2012. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hülye kérdésed. úgy csinálsz, mintha ez lenne a legnagyobb veszély/probléma az életben.

minden étkezéskor alakul valamennyi zsír tartalék, tehát de, rakódni fog (jó esetben minden étkezéskor, mert az azt jelenti hogy azért van mit enni).

továbbá 1 nap érdemben nem befolyásolja a fogyásodat, továbbra sem. erre rákérdezhetsz még 625 milliószor, de már ennél az egynél is elküldhettek volna a pi.csába, mert előtted már 200x (de lehet 2000x) feltették már ezen az oldalon ezt a kérdést, és neked előbb keresned kellett volna a hasonló kérdések között :)

2012. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!