Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem hiányzik nektek a jóllakot...

Nem hiányzik nektek a jóllakottság érzése?

Figyelt kérdés
Én ha belegondolok, hogy ha elkezdem a fogyókúrát és ezentúl soha nem érezhetem magam jóllakottnak, elmegy tőle a kedvem.
2012. jan. 29. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

soha?Ha ebbe belegodolnék elmenne a kedvem az egész élttől.


Én szoktam tele enni magam,havonta kb. 2 nap de akkor annyit és azt amit még ki nem hányok :D


Amúgy zöldségekkel is jól lehet lakni és csirkemellel.

2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A fogyóKÚRA egy átmeneti dolog, nem kell örökké csinálni...

És ahogy már előttem írták, ha nagyon szeretnél, egészséges ételekkel is jól lehet lakni.

2012. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondják, összemegy a gyomor, ha nincs sok étel belepakolva. Hát, ezt tudom cáfolni. Ezért nem fogok soha lefogyni, mert éhes maradok folyton.
2012. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

megfelelő rost- és zsírtartalmú ételeket esztek?

(poor me) :(

2012. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

"Amúgy zöldségekkel is jól lehet lakni és csirkemellel."


jóde mennyivel

nekem nemnagyon engedi a pénztárcám:D


meg amúgy az ilyen vérszegény dolgoktól nem is érzed annyira jóllakottnak magad, mint mondjuk egy töltöttkáposztától.


A megoldás inkább az, hogy egyél lassan és igyál sokat. A jóllakottságérzés sokkal később jut az agyadba, mint ahogy valójában megtelsz, ezért jobb kimérten lassan étkezni, hogy tudd, hogy mennyitől is laksz jól igazán. Meg amúgy én gyakran átverem magam ilyen felfújt dolgokkal:D


Meg ez a jóllakottságérzés dolog változni is fog. Egy-két hét diéta után sokkal kisebb lesz az a mennyiség, amit egyáltalán el tudsz fogyasztani. Nekem ez felére/harmadára csökkent, ráadásul úgy, hogy a kenyeret teljesen ki is zártam. Szóval jól fogsz lakni, csak nem úgy, hogy irreális mennyiséget tömsz magadba:D

2012. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Két alkalommal 3-3 hónapig fogyiztam, és nem lett kisebb az a mennyiség, amit meg tudtam volna enni.


Igazából már azon gondolkodom, veszek egy lakatot a hűtőnkre. :(

2012. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
és miket ettél, ha szabad kérdeznem?
2012. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első két hétben összeszűkült a gyomrom, és jól vagyok lakva, pedig nagyon keveset eszek...:)
2012. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Annyi jó kajával jól lehet lakni! Én 400 kcal-ból olyat eszek, hogy na... Ma ebédre volt 380 g főtt krumpli egy kis fűszerrel meg 200 g uborkával (savanyúság). Az a lényeg, hogy minél melegebb legyen és igyál hozzá sok vizet! A levesekről meg ne is beszéljünk!!! Csinálsz egy liter vízből, zöldségből és egy leveskockából levest. Meg sem bírom enni mindet... Pedig csak 1 hónapja fogyózom és hatalmas az étvágyam... :D
2012. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

te dögöt sosem eszel?

tudod, nem csak az hogy tele van a gyomrod vízzel meg krumplival, de a dög amiben FEHÉRJE van és így nem csak az éhhalált kerülöd el, hanem még esszenciális tápanyagok is jutnak a testedbe.

2012. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!