Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Milyen...

Hogyan fogyhatnék le? Milyen mozgásformákat kellene végeznem?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta küzdök súlyfeleslegekkel, de egyre több és több jön fel rám. Szeretnék végre lefogyni, ott tartok hogy 167 cm és 80 kg vagyok. Milyen mozgások vannak amik kifejtik a hatásukat hosszú távon és nem kell értük fizetni, nem edzőtermekre meg ilyenekre gondolok mert pénzem az nincs rá sajnos..

És ennem mennyit és mikor kell, és persze miket ??

Kérlek segítsetek..

Jah és értelmes válaszokat légyszíves.


2012. jan. 29. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 165cm vagyok, 105 kg-ról 90-re fogytam eddig (2 hónap). Az én módszerem: konditerem, este otthon kardio edzés (mindegy mit csinálsz, csak legyen magas a pulzusod és izzadj). Napi 20dkg. pulyka vagy csirkemell sonka és este 4 tojás, kb. 1-2 óránkét kell étkezni, és 6 után nem lehet. Ha kibírhatatlan az éhség, akkor tökmagot javaslok, mert elveszi az éhséget, és nem tudsz belőle annyit enni, hogy hízlaljon. Napi vízbevitel 3-5 liter. Remélem tudtam segíteni :)


18/F

2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!