Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok válaszolni nekem fontos?

Tudnátok válaszolni nekem fontos?

Figyelt kérdés
Napi 250-500kcalt eszek meg ezmelett futok egy 20percet.TÖBBRE NINCS IDÖM mert 2gyerekes anyuka vagyok!most 162cm és 75kg vagyok.kezdösulyom 55kg volt.kicsit elszaladt velem a ló terhességek alatt!Most legalább még 18kg fogynéke nekem az is elég lenne.szerintetek nem jó a koplalás de nem érdekel másogy nem fog meni!letudnék igy fogyni?kiméljetek rossz kommentektöl!
2012. jan. 30. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

:D

a gyerekeid sorsa mondjuk engem természetesen nem érdekel, az apjuk jó esetben életrevalóbb.

te meg nem tudsz így fogyni. koplalással fogyni nem lehet, mert a szervezet zsírt raktároz.

mire zsírból is értelmes mennyiséget vesztesz, addigra lehet hogy a szíved már közel végzetes károsodást szenvedett. ami ugye neked névleg rossz, gyerekeidnek azért szólj hogy ők majd ezt kerüljék el.

2012. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Át kéne nevezni a Fogyókúrák kategóriát FOGYATÉKOSOK kategóriára. Akkor nem lepődnék meg az ilyen beírásokon.


Nem, sajnos nem fogsz tudni lefogyni, és még többet fogsz hízni, ha abbahagyod a barom "250-500 kcal" "diétádat". Mi az hogy ezmellett? Remélem, kamu kérdés.

2012. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És az ilyen szaporodik..
2012. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

250-500 kcal bevitel mellett, még azt is csodálom, hogy van erőd 20 percet futni. De csak ideiglenes ne félj, gyorsan eljutsz arra a szintre, hogy már ahhoz sem lesz energiád, hogy egy flakon vizet kinyiss. Volt időd meghízni, adj magadnak időt lefogyni. Senki nem ébred egyik reggel 20 kg felesleggel. Nem egyik napról a másikra jön, úgyhogy ne is akarj tőle megszabadulni néhány nap alatt.


Ha tartós eredményt akarsz elérni akkor ezt nem csinálhatod. Az, hogy 20 percet futsz, az remek. Nem sok, de kezdetnek teljesen jó, ill. megértem azt is hogy gyerekeid vannak. De normálisan kell étkezned. A sporthoz, és ahhoz hogy a gyerekekkel érdemben foglalkozni tudj, ahhoz energia kell, már pedig az 500 kcal biztosan nem fedezi ezt. Kérlek gondold át újra, csak egy egészséged van, ne tedd tönkre ilyen butasággal!


Selena 23

2012. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem 800-1000kcal-al sokkal sokkal többet érnél,hidd el

+ igyál napi legalább 2 liter vizet,vagy többet ha bírsz

2012. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még az 1000 kcal is kevés..

Honnan veszed, hogy máshogy nem fog menni, csak koplalással? Most úgy őszintén, te azt gondoltad, hogy majd szépen lefogysz ennyi kcaltól(az izomzatod totál leépül), ami pont egy reggelinek felel meg, és bírni is fogod?Mert állítom, hogy 1 hétnél tovább nem hiszem, hogy bírni fogod.. Hogy mennyire tudatlanok egyesek.

2012. jan. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!