Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 adag aranygaluska vaníliasod...

1 adag aranygaluska vaníliasodóval kcal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Íkufájter -.-"


Szerinted nagymamám hány éves?

2012. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kcal, hanem 1 adag aranygaluska vaníliasodóval. a kcal az egy mértékegység.
2012. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

birom itt mindenki mindig olyan rohadt okos de sosem arra válaszolnak ami a kérdés-.-

tessék majd én megmondom neked a válasz pedig:

250-300 körülire tippelem:)

2012. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

250? Álmodj kirájlány! :D

Te is jó okos lehetsz hogy nem fogod fel ennyiből nem lehet megmondani mert lehet 500 de lehet 2000kalória is egy adag -.-"


Nem is csoda ha nem tud rá senkisem normálisan válaszolni!

2012. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
uuuristen-,- há hagyjadmár magadat.
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
bírom itt mindenki olyan okos, aztán jön 1-1 hülye aki kamuzik össze-vissza, és akkor azt hiszi hasznos választ adott. hát nagyon nem így megy. gratulálok amúgy a tipphez, azt sem tudod mekkora adagról van szó, néhány dekáról vagy 75 tonnáról, de te betippeled..
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
egy normális adag igen annyi.nemtudom ki köt bele állandóan a másikba a hülyeségeivel meg az egójával drága aczél.lehet lepontozni-.-
2012. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
lesza.rom a pontokat, de ha valaki itt Isten és tudja hogy ez a szerencsétlen mennyi cukros szar.t evett ebédre, az egyedül én vagyok! én viszont elvárom hogy írja le a kérdését normálisan, vagy ébredjen rá milyen abnormalitást kérdezett. de TE ne játszd el, hogy ennyire tudod mennyit evett édességből. ezt nagyon nem hisszük el..
2012. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!