Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ugyanolyan kajákat eszek,...

Ha ugyanolyan kajákat eszek, mint eddig, csak kisebb adagokban és mellette futok naponta max. Minden másnap akkor is tudok fogyni a hasamról?

Figyelt kérdés
nagyon sokat olvastam ezen a fórumon már, de sajnos mégse találtam még meg a választ erre. tehát ugyanolyat eszek, mint eddig, csak mellette naponta max minden másnap futok (3-4km min.) csak több zöldséget és gyümölcsöt is eszek mellette. szóval így is tudok fogyni a hasamról? 14/F
2009. máj. 30. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen, így már értem. köszi mindenkinek aki eddig írt, esetleg még annyi hozzá hogy ha megeszem azt a 2g/tskg/nap fehérjét naponta akkor már tényleg nem tudok izomból fogyni? sok nincs rajtam mondjuk, de most nem tudom mit higyjek, egyik aztmondja hogy izomból másik hogy nem abból fogyok :D
2009. jún. 2. 20:27
 12/12 Krisz85 ***** válasza:

Anita Bean: Modern Sporttáplálkozás c. könyve, csak olvasd el 1x, kemény 1500 ft, beírod google ba, megrendeled neten, olvasod, és tudni fogsz mindent.

Nem titkosak ezek az infók, csak 1 millió emberből 100 tudja betartani.

A kérdésre a válasz:

Természetesen függ attól is,hogy mikor eszel fehérjét.

Tehát ha reggel megeszed az összes húst aznapra, akkor este éhezni fogsz, ráadásul a szervezet nem is tud többet feldolgniz, beépíteni, ha úgy tetszik, mint 20-40 g /étkezés, ezért nincs értelme pl 5 g /tskgnak, 3ig még felmehetsz ha nagyon akarsz, a többit úgyse dolgozza fel a szervezet.

Fehérjefogyasztás:

Reggel,

Napközben minden étkezéskor,

Edzés után nem muszáj, bár ajánlatos, edzés után viszont szénhidrát kiséretében kötelező, mint ahogy edzés után szénhidrát fogyasztása is. Ha két óránál többet edzel egyszerre, akkor az első egy óra után is kell 50-60 g szénhidrátot bevinni.

Este, lefekvés előtt pedig feltétlen legyen fehérje.


Sok sikert!


UI: én sem az újjamból szoptam ezeket, egyrészt tanulom az edzői szakon, másrészt a fent említett könyvben minden le van írva, ráadásul a tök laikusoknak fogalmazva, mert minden fejezet kérdésekre, és azokból válaszokra van osztve. Minimális biosz ismeret kell hozzá, vagy még az se. Olvasd el, megéri!

2009. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!