Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrázók! Hogyan...

Sikeres fogyókúrázók! Hogyan sikerül megtartani a súlyotokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nem zabáltam orrba szájba.

ettem mindent, de mértékkel, a súlytartáshoz szükséges kcal szükségletemet NEm léptem túl.

jah, és rendszeresen futok azóta is.

2012. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás az megmaradt,de már többet eszek mivel súlyt tartok. Mostmár eszek kalóriadúsabb ételeket is(tojásosnokedli,palacsinta,meki)de mértékkel. A sport az természetesen megmaradt, majdnem napi rendszerességgel.
2012. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Flagstaff ***** válasza:
Véres verejtékkel, hogyan másképp? Heti három kardió, két erősítés, egészséges életmód. ...és minden hétfő reggel mérleg. Bűnözős időszakban. (pl. karácsony) minden reggel. Így látom, ha elindul felfelé, és megálljt tudok parancsolni. Egy komolyabb evés után (pl. pizza) egy komolyabb diéta-nap. Egyensúlyt kell tartani, no. De nem olyan nehéz ez, teljesen rutinná vált az évek alatt! :-)
2013. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!